SteKona

Signalement

Aangemeld sinds4 november 2020
Op forum sinds4 november 2020
Aantal reacties op forum0
Aantal reacties op artikelen155

Laatste reacties op artikelen

Nieuwe EV in het B-segment: Hyundai Ioniq 3

Wat een gave wagen! Heel benieuwd naar! Wel jammer dat de piek-laadsnelheid relatief laag is.(20 april 2026)

Eindelijk: dit is de Cupra Raval!

En zo wordt het ding alsnog flink duur.... Leuk ding, maar skip, want 35k om 400 kilometer ver te komen...(9 april 2026)

Lancia Ypsilon Ibrida ineens veel goedkoper

Ik vind de Ypsilon echt een leuk wagentje om te zien... als je 'm al ziet, want die keren zijn op één...(2 april 2026)

Test Kia EV2 - Hierom wordt de Kia EV2 ook weer een verkoopknaller

Erg tevreden EV3 rijder hier. Het is een stuk beter dan de lelijke Inster, maar de achterkant van de...(30 maart 2026)

Test Kia EV2 - Hierom wordt de Kia EV2 ook weer een verkoopknaller

De elektrische handgrepen die zo gevaarlijk zijn, zijn andere handgrepen dan die Kia gebruikt. Deze...(30 maart 2026)

CNV vraagt kabinet om verlaging brandstofaccijns met 20 cent

En zodra er weer lucht is, en de prijs weer 20 cent omhoog gaat per liter, is het land weer te klein.(11 maart 2026)

Kia EV5 81.4 kWh GT-Line Business Edition (2026)

Fijne review! Veel plezier van je EV5!(11 maart 2026)

Dacia Striker: nieuwe flinke gezinsauto voor Dacia-prijs

Strak ding! Graag ook een elektrische variant!(10 maart 2026)

Nieuwe Hyundai Bayon zonder winterjas de kou in

Ben benieuwd naar de nieuwe Bayon! Vind de facelift al wat geslaagder, maar het is het naar mijn mening...(10 februari 2026)

DS wil voor grotere aantallen gaan met oude bekende

Foto's van de nieuwe DS 3 zijn er al: https://www.autoexpress.co.uk/ds/3/368818/new-ds-3-will-return-its-affordable-hatchback-roots(27 januari 2026)