Uitstekend 2017 voor Mercedes-Benz
China scoort goed
Het is het zevende jaar op rij dat Mercedes-Benz een recordverkoop in de boeken zet. In alle belangrijke regio's zat de verkoop in de lift, waarbij met name de Chinese markt een uitschieter was. Daar klom de verkoop met meer dan een kwart. Op de Duitse thuismarkt werden 3,5 procent meer Mercedessen aan de man gebracht. Naar eigen zeggen is Mercedes-Benz nu marktleider in het luxesegment.
Volgens Daimler was de C-klasse wederom het best verkochte model, met 415.000 stuks. Ook de verkoop van compacte auto's van de A- en B-klasse liep goed, terwijl de nieuwe E-klasse in zijn eerste volle verkoopjaar een recordafzet bereikte.
Bij de stadsauto Smart, ook onderdeel van Daimler, daalde de verkoop met 6,5 procent tot 135.000 voertuigen, wat overigens nog wel het op een na beste resultaat in tien jaar is. Bij sportmerk AMG werden 132.000 voertuigen verkocht, een toename met een derde.
Net zoals concurrenten BMW en Audi komt Mercedes dit jaar met een waar modellenoffensief. Volgende week onthullen de Duitsers de nieuwe G-klasse. Hoogstwaarschijnlijk is dit niet dé verkooptopper, een ander model wordt dat misschien wel. Er staat namelijk een gloednieuwe A-klasse in de startblokken. Ook krijgt de GLE-klasse dit jaar waarschijnlijk een opvolger.
Ontdek deze auto's in de occasionvergelijker

Mercedes-Benz AMG 35 4MATIC NIGHT Premium Plus | PANO | Burmester | Ambient | HuD | MultiBeam LED | Winter-Pakket |MBUX
- 2020
- 123.931 km

Mercedes-Benz C-klasse 180 Business Solution Aut. | AMG-Pakket | Panorama | Camera | Full Led Koplampen | PDC | Orig. NL | NAP |
- 2017
- 128.202 km

Mercedes-Benz C-klasse 300 e AMG Line
- 2022
- 75.808 km
PRIVATE LEASE Mercedes-Benz
Lees ook

Deze Mercedes-Benz 200D hoopt binnenkort weer mee te doen - In het wild

Mercedes-Benz GLB met benzinemotor duizenden euro's duurder dan elektrische versie

Deze koplamp kost €4.000 en is bijna niet te vinden

De Mercedes-Benz VLE is meer personenauto dan de V-klasse ooit was

