S-klasse-facelift in beeld
Subtiele update
Aangezien de huidige S-klasse alweer sinds 2013 meeloopt, is de tijd rijp voor een update. Dat bleek al uit de gecamoufleerde exemplaren die regelmatig de revue passeren, maar wordt vandaag zoals gezegd nog duidelijker. Deze foto's, die op het Arabische Saudishift verschenen, laten duidelijk zien hoe de vernieuwde S-klasse zal gaan ogen.
Veel optische verschillen met de bestaande auto zijn er niet. De koplampen zijn anders ingedeeld, de luchtinlaat in de voorbumper is anders van vorm en aan de achterzijde zijn soortgelijke wijzigingen te zien. De grille van dit exemplaar heeft dubbele lamellen, een kenmerk dat op dit moment is voorbehouden aan de duurste S 600- en Maybach-varianten. Het zou kunnen dat in de toekomst ook de 'mindere' uitvoeringen dit stijlkenmerk krijgen.
De S-klasse wordt naar verwachting in april onthuld. Volgens geruchten komt de auto zowel op de autoshow van New York als die van Shanghai te staan.