AutoWeek.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het
Extra productie Skoda Karoq
Nu ook uit fabriek in Mladá Boleslav
45
Om te kunnen beantwoorden aan de grote vraag naar de Skoda Karoq, rolt de nieuwe compacte SUV sinds deze maand van een extra productieband.
Sinds eind juni rolt Skoda's nieuwste telg van de band in Kvasiny. De vraag is volgens Skoda echter zo groot, dat het heeft besloten om een tweede productielijn te starten. Vanaf deze maand assembleert Skoda de Karoq ook in het Tjechische Mladá Boleslav. Daar worden straks dagelijks 320 exemplaren gebouwd.
De fabriek in Mladá Boleslav is een bekende. Dit is de belangrijkste productielocatie van het merk. Een groot deel van de Skoda-familie ziet hier namelijk het levenslicht. De Fabia en Fabia Combi, beide varianten van de Rapid, de Octavia en station Octavia Combi rollen hier van de productieband. Vorig jaar produceerde deze faciliteit in totaal ongeveer 547.000 auto's.
Ontdek deze occasions: had je ze al gezien?

Skoda Karoq 1.0 TSI DSG Aut. Ambition Trekhaak | Panoramadak | 2X PDC | APP connect
- 2019
- 143.021 km
€ 17.899

Skoda Karoq 1.5 TSI ACT Sportline Business | STOELVERWARMING | CLIMATE CONTROL | ADAPTIEF CRUISECONTROL | LED | DODEHOEK DETECTIE | DIGITAAL DASHBAORD | STUUR-STOEL VERWARMING | CAMERA |
- 2020
- 71.400 km
€ 29.400

Skoda Karoq 1.5 TSI ACT Sportline Business Trekhaak|Virtual|Stoelverwarming
- 2021
- 106.437 km
€ 23.995
Lees ook
Op Zoek Naar

Lekkere tussenmaat gebruikte SUV: scherpe Mazda CX-30 of toch iets van de Volkswagen Groep?

Skoda Karoq 1.5 TSI (2018) – Op de rollenbank
Nieuws

De dikste Skoda Karoq is voortaan minder duur
Nieuws

Skoda Karoq: sterkere basismotor en nieuwe uitrusting
Praktijkervaring
