Auto van het Jaar 2015: de finalisten

Renault Twingo
Nissan QashqaiFord MondeoMercedes-Benz C 300 BlueTEC HybridBMW 2-serie Active Tourer xDriveCitroën C4 CactusVolkswagen Passat
De zeven finalisten van de Auto van het Jaar 2015-verkiezing zijn bekendgemaakt.

Het gaat deze keer tussen de Nissan Qashqai, Ford Mondeo, Volkswagen Passat, Renault Twingo, Mercedes-Benz C-klasse, BMW 2-serie Active Tourer en Citroën C4 Cactus.

De jury gaat de komende tijd vergaderen wie er met de titel Auto van het Jaar 2015 vandoor gaat. Vorig jaar ging de prijs naar de Peugeot 308, dit jaar zijn de twee andere Franse merken in de race. De rest van de inzendingen komt uit Duitsland, de Qashqai is de enige Japanse kanshebber.

De zeven finalisten zijn overgebleven uit een lijst van 31 kandidaten. Op de salon van Genève wordt de winnaar bekendgemaakt. Klik hier om te zien welke auto's in het verleden werden gekozen tot Auto van het Jaar.

Lezersreacties (122)

Reageren

Maak melding van misbruik

Let op! Deze functie is niet bedoeld om zelf een commentaar toe te voegen. Optioneel kun je er een opmerking bij plaatsen.

Er is iets mis gegaan. Probeer het later nog eens of e-mail ons.