Compacte Mitsubishi concept: G4
Niet in Genève dus, deze G4 Concept. Het model zal voor het eerst getoond worden op de Bangkok International Motor Show , die later deze maand plaatsvindt. Hebben we hier dan een model voor ons dat 'in het Aziatische' zal blijven? Vergeet het maar.
De G4 Concept wordt namelijk een compacte sedan die, net als de Space Star, wereldwijd gevoerd zal gaan worden. Het is dan ook geen toeval dat de voorzijde wel iets wegheeft van deze compacte Japanner. We zien een korte neus en proporties die duiden op relatief veel binnenruimte. Een lijn over de zijkant moet het model net wat speelser maken. Grote deuren moeten de instap vergemakkelijken.
Evenals bij de Space Star zal de nadruk op kostenefficientie komen te liggen. Mitsubishi belooft een verbruik dat tot het beste in z'n klasse behoort. Onder de kap ligt een 1.2-liter MIVEC-motor, gekoppeld aan een CVT-transmissie. Op 25 maart zal de G4 in Bangkok zijn gezicht voor het eerst tonen.
PRIVATE LEASE Mitsubishi
Ontdek deze occasions: had je ze al gezien?
Lees ook

Ook deze Nissan is een Mitsubishi: nieuwe Nissan Rogue Plug-in Hybrid

Nieuwe Nissan Navara wordt geleend van Mitsubishi – tijd om terug te geven

Test Mitsubishi Grandis - Renault-techniek, Mitsubishi-look, verrassend zuinig

Deze Mitsubishi Lancer lijkt zo uit de showroom gerold - In het wild





