Opel Meriva 1.4 Turbo Berlin 2014 Airco 131.000KM NAP! APK!
- 2014
- 131.995km
- Benzine
- 88kW (120pk)
- handgeschakeld
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.
Deze OPEL MERIVA is voor het eerst in gebruik genomen in het jaar 2014 en is nu 11 jaar en 10 maanden oud. In december 2019 werd deze auto in Nederland ingevoerd en op Nederlands kenteken gezet. De catalogusprijs inclusief fabrieksopties bedraagt € 20.194 inclusief BTW en BPM. De wielen worden aangedreven door een 101 pk benzinemotor. Het schakelen gaat handmatig. De OPEL heeft een topsnelheid van 177 km/h en volgens fabrieksopgave een gemiddeld verbruik van 5,6 l/100 km. De MERIVA is 123 dagen in bezit van de huidige eigenaar. Het duurt nog 209 dagen voordat de auto APK-gekeurd moet worden. De auto staat momenteel te koop in Windraak met een kilometerstand van 175.995 km.
| Status | ok |
| Classificatie | Personenauto |
| Merk | OPEL |
| Model | MERIVA |
| Kleur | blauw |
| Brandstof | benzine |
| Carrosserie | Mpv |
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal wielen | 4 |
| Schakeling | handmatig |
| BPM | € 1.108 |
| Nieuwprijs | € 20.194 |
| Waardetaxatie Indicata | € 6,95 |
| Datum eerste toelating | 14 juli 2014 |
| Datum eerste registratie Nederland | 30 december 2019 |
| Datum laatste tenaamstelling | 23 januari 2026 |
| APK melddatum | 22 december 2025 |
| APK vervaldatum | 22 december 2026 |
| Parallel import | ja |
| WAM verzekerd | ja wat kost de verzekering? |
| Aantal eigenaren | 2 |
| APK & Eigenarenhistorie | € 6,95 |
| Motorcode | B14XER |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1398 cc |
| Max. vermogen | 74 kW / 101 pk |
| Geluidsniveau stationair | 74 dB |
| Geluidsniveau rijdend | 71 dB |
| Brandstofverbruik binnen bebouwde kom | 6,9 l/100km |
| Brandstofverbruik buiten bebouwde kom | 4,9 l/100km |
| Brandstofverbruik gecombineerd (NEDC) | 5,6 l/100km |
| CO2-uitstoot (NEDC) | 132 g/km |
| CO2-uitstoot (WLTP) | niet geregistreerd |
| Emissiecode | Euro 6 |
| Bijtelling | 22% |
| Tellerstand controle | € 6,95 |
| Gewicht leeg | 1.261 kg |
| Maximum toelaatbare gewicht | 1.915 kg |
| Voorasdruk | 1.000 kg |
| Achterasdruk | 970 kg |
| Lengte | 4.300 mm |
| Breedte | 1.812 mm |
| Hoogte | 1.615 mm |
| Wielbasis | 2.640 mm |
| Bandenmaat (origineel) | 205/55R16 Prijzen |
| Topsnelheid | 177 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 14,0 s |
| Maximum vermogen | 74 kW / 100 pk |
| Maximum koppel | 130 Nm |
| Draaicirkel | 11,1 m |
| Kogeldruk | 75 kg |
| Dakbelasting | 60 kg |
| Inhoud bagageruimte | 397 - 1496 l |
| Inhoud brandstoftank | 54 l |
| Segment | J |
Loading...
Er is aanvullend een mail gestuurd naar je adres <> met het kentekenrapport als bijlage.
Mocht je geen mail ontvangen hebben, controleer dan de spambox van je
mailaccount.




