Mercedes-Benz Sprinter 313 2.2 BlueTEC 366 ENGINE BROKEN/ MOTOR KAPOT EXPORT
- 2016
- 563.450km
- Diesel
- 95kW (129pk)
- automatisch
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.
Deze MERCEDES-BENZ SPRINTER MULTICAB is voor het eerst in gebruik genomen in het jaar 2018 en is nu 8 jaar en 2 maanden oud. De catalogusprijs inclusief fabrieksopties bedraagt € 60.799 inclusief BTW en BPM. De wielen worden aangedreven door een 143 pk dieselmotor. Het schakelen gaat handmatig. De SPRINTER MULTICAB is 17 dagen in bezit van de huidige eigenaar. Het duurt nog 289 dagen voordat de auto APK-gekeurd moet worden. De auto staat momenteel te koop in Zetten met een kilometerstand van 127.840 km.
| Status | ok |
| Classificatie | Bedrijfsauto |
| Merk | MERCEDES-BENZ |
| Model | SPRINTER MULTICAB |
| Kleur | niet van toepassing |
| Brandstof | diesel |
| Carrosserie | Gesloten opbouw |
| Aantal zitplaatsen | 6 |
| Aantal wielen | 4 |
| Schakeling | handmatig |
| BPM | € 14.651 |
| Nieuwprijs | € 60.799 |
| Waardetaxatie Indicata | € 6,95 |
| Datum eerste toelating | 15 maart 2018 |
| Datum eerste registratie Nederland | 15 maart 2018 |
| Datum laatste tenaamstelling | 13 mei 2026 |
| APK melddatum | 16 maart 2026 |
| APK vervaldatum | 16 maart 2027 |
| WAM verzekerd | ja wat kost de verzekering? |
| Plaats chassisnummer | in motorruimte a. |
| Aantal eigenaren | 1 |
| APK & Eigenarenhistorie | € 6,95 |
| Motorcode | 651.955 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 2143 cc |
| Max. vermogen | 105 kW / 143 pk |
| Geluidsniveau stationair | 84 dB |
| Geluidsniveau rijdend | 77 dB |
| Brandstofverbruik binnen bebouwde kom | 10,8 l/100km |
| Brandstofverbruik buiten bebouwde kom | 7,2 l/100km |
| Brandstofverbruik gecombineerd (NEDC) | 8,6 l/100km |
| CO2-uitstoot (NEDC) | 226 g/km |
| CO2-uitstoot (WLTP) | niet geregistreerd |
| Roetuitstoot | 0.04 mg/km |
| Roetfilter | affabriek |
| Emissiecode | Euro 6 |
| Tellerstand controle | € 6,95 |
| Gewicht leeg | 2.291 kg |
| Maximum toelaatbare gewicht | 3.200 kg |
| Voorasdruk | 1.860 kg |
| Achterasdruk | 2.000 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Lengte | 5.926 mm |
| Breedte | 1.993 mm |
| Hoogte | 2.710 mm |
| Wielbasis | 3.670 mm |
| Bandenmaat (origineel) | 205/75R16 Prijzen |
| Topsnelheid | |
| Acceleratie 0-100 km/h | |
| Maximum vermogen | 105 kW / 143 pk |
| Maximum koppel | 330 Nm |
| Draaicirkel | 12,6 m |
| Kogeldruk | 100 kg |
| Dakbelasting | 300 kg |
| Inhoud bagageruimte | 5.500 - 5500 l |
| Inhoud brandstoftank | 75 l |
| Segment | N |
Loading...
Er is aanvullend een mail gestuurd naar je adres <> met het kentekenrapport als bijlage.
Mocht je geen mail ontvangen hebben, controleer dan de spambox van je
mailaccount.


