
AutoWereld.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het
Mercedes-Benz Sprinter
314 2.2 CDI 366 HD | Personenbus met rolstoellift | Camera | Airco | Bluetooth | NL-Auto |

Mercedes-Benz Sprinter
314 2.2 CDI 366 HD | Personenbus met rolstoellift | Camera | Airco | Bluetooth | NL-Auto |
€ 39.5892018124.427 km
Navigatiesysteem
Wijst de weg naar bestemming
NAP-Check
Kilometerstand gecontroleerd
Automatisch
Kenmerken
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Personenbus (5 deuren) |
| Kleur | Grijs |
| Aantal zitplaatsen | 9 |
| Datum eerste toelating | 11 januari 2018 |
| APK | 3 februari 2027 |
| BTW aftrekbaar | ja |
| Catalogusprijs | € 78.805 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 999 - € 1.081 |
Omschrijving
Maak altijd een afspraak voordat u de auto komt bekijken. Zo kunnen wij ervoor zorgen dat de auto voor u klaarstaat. Let op: Onze auto's staan op verschillende locaties.
Deze prijs is op basis van een scherpe internet meeneemprijs. Dit is inclusief geldige APK, tenaamstelling van de auto, eventuele vrijwaring van de inruilauto (inruil is mogelijk) U kunt hiernaast ook gebruik maken van een van onze servicepakketten.
Servicepakket Plus €795,-
Hiervoor krijgt u Nieuwe APK, Onderhoudsbeurt volgens fabrieksspecificaties, Tenaamstelling auto, Eventuele vrijwaring inruilauto, Poetsbeurt exterieur en Interieur stofzuigen & reinigen, Brandstoftank voor een kwart gevuld, 3 maanden garantie op draaiend gedeelte van de motor en versnellingsbak en EV aandrijving.
Servicepakket Premium €1495,-
Hiervoor krijgt u Nieuwe Apk, Onderhoudsbeurt volgens fabrieksspecificaties, Tenaamstelling auto, Eventuele vrijwaring inruilauto, Poetsen en polijsten van de complete auto Interieur stofzuigen & reinigen, 15 liter brandstof, Nationale Autopas, 1 jaar Vakgarage Pechhulp, 12 maanden Bovag Garantie.
Garantiewerkzaamheden dienen door Vakgarage Heije te worden uitgevoerd.
Maak altijd een afspraak voordat u de auto komt bekijken. Zo kunnen wij ervoor zorgen dat de auto voor u klaarstaat. Let op: Onze auto's staan op verschillende locaties.
Onze auto's worden geplaatst middels een occasion manager platform. Optielijsten worden automatisch ingevuld. Vraag daarom bij een eventuele aankoop altijd of de voor u belangrijke opties daadwerkelijk aanwezig zijn. Wij zijn niet aansprakelijk voor eventuele (spel)fouten of OPTIE fouten in de tekst! Neem contact op voor de exacte uitvoering! Alle afbeeldingen zoals deze getoond worden zijn auteursrechtelijk beschermd en mogen niet worden gebruikt door derden.
Openingstijden:
Ma. t/m Vrij: 07:30 - 17:30
Zaterdag: 09:00 - 15:00
Zondag: Gesloten
U kunt ook contact met ons opnemen via Whatsapp. Whatsappnummer: 06-49834424 (bellen via whatsapp op dit nummer is niet mogelijk)
Volg ons ook op Social media via:
https://www.facebook.com/Vakgaragaheije
https://www.instagram.com/vakgarageheije
Aanvullende opties en accessoires
Interieur & Comfort
- voorstoelen in hoogte verstelbaar
Veiligheid
- aanhanger assistent
- zijwind assistent
Overige
- Instructieboekjes aanwezig
- Navigatie-pakket
- Onderhoudsboekje (digitaal)
- Professional Line
- Volledige dealeronderhoudshistorie beschikbaar
Meer informatie
Algemene informatie
Modelreeks: 2013 - 2018
Asconfiguratie
Aandrijving: Achterwielaandrijving
Maten en gewichten
Laadvermogen: 760 kg
Lengte/hoogte: L2H2
Wielbasis: 366 cm
Milieu
CO₂-uitstoot (NEDC): 187 g/km
Fijnstofuitstoot: 1,3 mg/km
Emissieklasse: Euro 6
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik (NEDC): 7,1 l/100km (1 op 14,1)
Staat
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Beschikbare afleverpakketten:
- Standaard (inbegrepen): Deze prijs is op basis van een meeneemprijs. Dit is inclusief geldige APK, tenaamstelling van de auto en eventuele vrijwaring van de inruilauto.
- Afleverpakket viaBovag (€ 1.495 meerprijs):
Hiervoor krijgt u Nieuwe Apk, Onderhoudsbeurt volgens fabrieksspecificaties, Tenaamstelling auto, Eventuele vrijwaring inruilauto, Poetsen en polijsten van de complete auto Interieur stofzuigen & reinigen, 15 liter brandstof, Nationale Autopas, 1 jaar Vakgarage Pechhulp, 12 maanden Bovag Garantie.
Garantiewerkzaamheden dienen door Vakgarage Heije te worden uitgevoerd.
Dit afleverpakket bevat (in plaats van afleverpakket "Standaard"): BOVAG garantie (12 maanden); BOVAG 40-Puntencheck; BOVAG Afleverbeurt; Nieuwe APK
Productveiligheid
EU verantwoordelijke: Mercedes-Benz Nederland B.V. Ravenswade 4 3439 LD Nieuwegein, NL 0302091000 www.mercedes-benz.nl cs.nld@cac.mercedes-benz.com
Specificaties
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Personenbus (5 deuren) |
| Kleur | Grijs |
| Aantal zitplaatsen | 9 |
| Aandrijving | Achterwiel |
| Transmissie | 7 versnellingen, Automatisch |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 2.143 cc |
| Max. vermogen | 105 kW (143 pk) |
| Max. koppel | 330 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 5.930 x 1.990 x mm |
| gewicht | 2.740 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 3.500 kg |
| Trekgewicht geremd | 2.000 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Inhoud brandstoftank | 75 l |
| Actieradius | 1.056 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 7,1 l/100km (1 op 14,1) |
| CO2-uitstoot | 187 g/km |
| Energielabel | B |
Opties
Vakgarage Heije
Pakhuisweg 186718 XJ Ede












































