
AutoWereld.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het
Mercedes-Benz Sprinter
214 2.2 CDI 366 DC | Eerste Eigenaar | NAP | 6 Persoons | Airco | 143 PK | Trekhaak |

Mercedes-Benz Sprinter
214 2.2 CDI 366 DC | Eerste Eigenaar | NAP | 6 Persoons | Airco | 143 PK | Trekhaak |
€ 16.9952018127.840 km
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
Lederen bekleding
Zitten als een vorst
NAP-Check
Kilometerstand gecontroleerd
Kenmerken
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Bedrijfswagen (4 deuren) |
| Kleur | niet van toepassing |
| Aantal zitplaatsen | 6 |
| Datum eerste toelating | 15 maart 2018 |
| APK | 16 maart 2027 |
| BTW aftrekbaar | ja |
| Catalogusprijs | € 60.799 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 211 - € 211 |
Omschrijving
Aanvullende opties en accessoires
Comfort & Interieur
- Bestuurdersstoel verwarmd
- Comfortstoel(en)
- Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
Exterieur
- Halogeen mistlampen
Overig
- Aanhanger-assistent
- Ambition-pakket (Bestuurdersstoel verwarmd, Comfortstoel(en), Halogeen mistlampen)
- Professional Line
Meer informatie
Carrosserievorm: Chassis cabine
Aandrijving: Achterwielaandrijving
Laadvermogen: 909 kg
Wielbasis: 366 cm
Emissieklasse: Euro 6
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Schade: schadevrij
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Bedrijfsinformatie
Heeft u interesse in deze mooie occasion of nog vragen? Ons verkoopteam staat voor u klaar om u verder te helpen!
Neem vrijblijvend contact op voor een proefrit!
Technisch en optisch gecontroleerd: Al onze occasions zijn zorgvuldig nagekeken, zodat u met een gerust hart de weg op kunt.
Contact: Tel: 024-2036400
Wij staan klaar om u te helpen met het vinden van uw ideale voertuig!
Wij verwelkomen u graag bij Berg Automotive !
Specificaties
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Bedrijfswagen (4 deuren) |
| Kleur | niet van toepassing |
| Aantal zitplaatsen | 6 |
| Aandrijving | Achterwiel |
| Transmissie | 7 versnellingen, Handmatig |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 2.143 cc |
| Max. vermogen | 105 kW (143 pk) |
| Max. koppel | 330 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 5.780 x 2.090 x 2.380 mm |
| Draaicirkel | 12,6 m |
| gewicht | 2.291 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 3.200 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Inhoud brandstoftank | 75 l |
| Actieradius | 872 km |
| Brandstofverbruik bebouwde kom | 10,8 l/100km (1 op 9,3) |
| Brandstofverbruik buitenweg | 7,2 l/100km (1 op 13,9) |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 8,6 l/100km (1 op 11,6) |
| CO2-uitstoot | 226 g/km |
Opties
Berg Automotive
De Veiling 26671 MG Zetten
































