
AutoWereld.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het

Mercedes-Benz Sprinter
314 CDI 143pk L3H2 Dubbele Cabine Euro6 Airco | 7-Zits | Trekhaak Sidebars
€ 17.9002018266.451 km
Trekhaak
Voor aanhanger, fietsendrager, caravan
Handmatig
Diesel
Kenmerken
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Bedrijfswagen (5 deuren) |
| Kleur | Wit |
| Aantal zitplaatsen | 7 |
| Datum eerste toelating | 13 maart 2018 |
| APK | 14 januari 2027 |
| BTW aftrekbaar | ja |
| Import auto | ja |
| Catalogusprijs | € 42.946 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 201 - € 201 |
Omschrijving
143pk sterke Mercedes-Benz Sprinter L3H2 Dubbel Cabine met 7 zitplaatsen. Dealer onderhouden en voorzien van airconditioning, trekhaak, sidebars en bluetooth telefoonvoorbereiding.
Aanvullende opties en accessoires
Exterieur
- Sidebars
Interieur
- 2 zitplaatsen rechtsvoor
- Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- Stuur verstelbaar
- Tussenschot volledig
Overige
- Aanhanger assistent
- GVW teruggekeurd
- Zijwind assistent
Meer informatie
Algemene informatie
Carrosserievorm: Bestelbus dubbele cabine
Modelreeks: jun. 2016 - jul. 2018
Asconfiguratie
Aandrijving: Achterwielaandrijving
Maten en gewichten
Laadvermogen: 1.310 kg
Lengte/hoogte: L3H2
Wielbasis: 432 cm
Interieur
Interieurkleur: Donker grijs
Milieu
Emissieklasse: Euro 6
Onderhoud, historie en staat
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Afleverpakketten
Optioneel afleverpakket (€ 695 ex BTW): Garantiepakket 1: 3 maanden garantie tot 7500km: Inclusief onderhoudsbeurt, nieuwe vloeistoffen en filters, eind proefrit door monteur (max. 12 jaar oud - 200.000km)
Dit afleverpakket bevat: Autotrust garantie
Productveiligheid
Fabrikant: Van der Wal Vans Lekdijk 188 2967GJ LANGERAK, NL 0880072727 http://www.vanderwalvans.nl info@vanderwalvans.nl
Bedrijfsinformatie
Al de door ons vermelde prijzen zijn meeneemprijzen excl. BTW (en excl. BPM) tenzij anders vermeld.
Hoewel aan de informatie van deze website de grootst mogelijke zorg wordt besteed, kunnen Autodata en de adverteerder niet aansprakelijk worden gesteld voor eventuele onjuiste informatie van welke aard dan ook.
Voor de exacte uitvoering en beschikbaarheid van de auto kunt u contact opnemen met de adverteerder.
Onze voorraad bedrijfswagens bestaat doorgaans uit ruim 400 voertuigen en is afkomstig van zorgvuldig geselecteerde en betrouwbare partners en leasemaatschappijen.
Wij begrijpen als geen ander dat een bedrijfswagen aanschaffen een hele uitgave is en soms niet gelegen komt.
Wij kunnen met u meedenken in passende financieringsmogelijkheden.
Dus bent u opzoek naar uw bedrijfswagen dan bent u bij Van der Wal Vans V.O.F. aan het juiste adres!
Specificaties
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Bedrijfswagen (5 deuren) |
| Kleur | Wit |
| Aantal zitplaatsen | 7 |
| Aandrijving | Achterwiel |
| Transmissie | 6 versnellingen, Handmatig |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 2.143 cc |
| Max. vermogen | 105 kW (143 pk) |
| Max. koppel | 330 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 6.945 x 1.993 x 2.820 mm |
| Draaicirkel | 14,6 m |
| gewicht | 2.190 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 3.500 kg |
| Trekgewicht geremd | 2.000 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Inhoud brandstoftank | 75 l |
| Actieradius | 937 km |
| Brandstofverbruik bebouwde kom | 9,3 l/100km (1 op 10,8) |
| Brandstofverbruik buitenweg | 7,2 l/100km (1 op 13,9) |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 8,0 l/100km (1 op 12,5) |
| CO2-uitstoot | 209 g/km |
Opties
Van Der Wal Vans V.O.F.
Lekdijk 1882967 GJ Langerak


















