Volkswagen Golf Variant Life Business 1.5 TSI 115pk Adaptive cruise control, Parkeersensoren, Navigatie, App connect, LED koplampen, Stoelverwarming
- 2024
- 41.068km
- Benzine
- 85kW (116pk)
- handgeschakeld
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.
Deze VOLKSWAGEN GOLF uit 2025 wacht nog op een eerste eigenaar. In mei 2026 werd deze auto in Nederland ingevoerd en op Nederlands kenteken gezet. De catalogusprijs inclusief fabrieksopties bedraagt € 51.085 inclusief BTW en BPM. De wielen worden aangedreven door een 150 pk benzinemotor. De VOLKSWAGEN heeft een topsnelheid van 224 km/h De GOLF staat nu 4 dagen in het aanbod van een autobedrijf. Het duurt nog 1.075 dagen voordat de auto APK-gekeurd moet worden.
| Status | ok |
| Classificatie | Personenauto |
| Merk | VOLKSWAGEN |
| Model | GOLF |
| Kleur | grijs |
| Brandstof | benzine |
| Carrosserie | Stationwagen |
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal wielen | 4 |
| BPM | € 2.934 |
| Nieuwprijs | € 51.085 |
| Waardetaxatie Indicata | € 6,95 |
| Datum eerste toelating | 5 mei 2025 |
| Datum eerste registratie Nederland | 21 mei 2026 |
| Datum laatste tenaamstelling | 21 mei 2026 |
| APK melddatum | nog niet gekeurd |
| APK vervaldatum | 5 mei 2029 |
| Parallel import | ja |
| WAM verzekerd | ja wat kost de verzekering? |
| APK & Eigenarenhistorie | € 6,95 |
| Motorcode | DXD |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1498 cc |
| Max. vermogen | 110 kW / 150 pk |
| Brandstofverbruik gecombineerd (WLTP) | 5.7 l/100km |
| CO2-uitstoot (NEDC) | niet geregistreerd |
| CO2-uitstoot (WLTP) | 129 g/km |
| Uitstoot deeltjes (licht) | 0,12 mg/km |
| Emissiecode | Euro 6 |
| Tellerstand controle | € 6,95 |
| Gewicht leeg | 1.314 kg |
| Maximum toelaatbare gewicht | 1.950 kg |
| Voorasdruk | 970 kg |
| Achterasdruk | 1.030 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.500 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 700 kg |
| Wielbasis | 2.670 mm |
| Bandenmaat (origineel) | 205/55R16 Prijzen |
| Topsnelheid | 224 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 8,8 s |
| Maximum vermogen | 110 kW / 150 pk |
| Maximum koppel | 250 Nm |
| Draaicirkel | 11,3 m |
| Kogeldruk | 80 kg |
| Dakbelasting | 75 kg |
| Inhoud bagageruimte | 611 - 1642 l |
| Inhoud brandstoftank | 50 l |
| Segment | C |
In 2020 introduceerde Volkswagen de nieuwste editie van de iconische Golf-reeks. Deze generatie van de populaire compacte middenklasser is uitgerust met tal van nieuwe technologieën, van mild hybride aandrijving tot infotainment met spraakbesturing. Ondanks alle ontwikkelingen is het nog steeds de Golf zoals we hem kennen: de comfortabele allemansvriend.
Lees het volledige Autoweek koopadvies
Loading...
Er is aanvullend een mail gestuurd naar je adres <> met het kentekenrapport als bijlage.
Mocht je geen mail ontvangen hebben, controleer dan de spambox van je
mailaccount.


