
AutoWereld.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het
Volkswagen Golf
Variant 1.5 TSI R-Line 150PK|BTW|ACC|Lane assist|Camera|CarPlay|Drive Mode|Sfeerverlichting e.o.

Volkswagen Golf
Variant 1.5 TSI R-Line 150PK|BTW|ACC|Lane assist|Camera|CarPlay|Drive Mode|Sfeerverlichting e.o.
€ 32.950202530.517 km
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
Handmatig
Kenmerken
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Stationwagen (5 deuren) |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 5 mei 2025 |
| APK | 5 mei 2029 |
| BTW aftrekbaar | ja |
| Import auto | ja |
| Catalogusprijs | € 51.085 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 199 - € 217 |
Omschrijving
Ruimte, sportiviteit en comfort komen perfect samen in deze stijlvolle Volkswagen Golf Variant 1.5 TSI R-Line Edition. Een stationwagen die praktisch gemak combineert met een dynamische uitstraling en modern rijcomfort.
De R-Line Edition geeft deze Golf Variant een extra sportief karakter. Strakke lijnen, krachtige details en een moderne look zorgen ervoor dat hij zich onderscheidt van de standaard stationwagens. Elegant, sportief en perfect in balans.
Een auto die gezien mag worden!
De soepele 1.5 TSI motor levert prettige prestaties met een efficiënt brandstofverbruik. Ideaal voor dagelijks gebruik, lange snelwegritten en gezinsuitstapjes. Comfortabel cruisen of juist vlot onderweg zijn: deze Golf Variant voelt zich overal thuis.
Binnenin biedt hij verrassend veel ruimte voor passagiers én bagage. Het moderne interieur is hoogwaardig afgewerkt en voorzien van slimme technologieën die iedere rit aangenamer maken. Zoals je mag verwachten van Volkswagen is alles praktisch, degelijk en comfortabel ingericht.
Dankzij de combinatie van sportieve looks en veelzijdige ruimte is deze Golf Variant perfect voor wie geen concessies wil doen tussen uitstraling en gebruiksgemak.
Een complete en populaire uitvoering met comfort, stijl en functionaliteit in één. Instappen en genieten maar.
Aanvullende opties en accessoires
Comfort & Interieur
- Airco separaat achter
- Audio-navigatiesysteem
- Carbonafwerking interieur
- Draadloze telefoonlader
- Lendesteunen (verstelbaar)
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- Telefoonintegratie premium
- Verwarmde voorstoelen
- Voorstoelen in hoogte verstelbaar
Exterieur
- "Lichtmetalen velgen 6-spaaks 18"""
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Elektrisch bedienbare achterklep met sensorsturing
- Premium kleur
- R-Line Exterieur
Veiligheid
- Automatische snelheidsbegrenzing
- Bots herkenning en activatie
- Extra getint glas
- Rijstrooksensor met correctie
- Stuurhulp
Overig
- 3x R-Line
- ACC
- Actieve afstandassistent
- Actieve rijstrookwisselassistent
- Actieve Spoorassistent
- Actieve stuurassistent
- Adaptieve bochtverlichting
- Afstandwaarschuwing
- APP-Connect
- Drive Mode
- Front assist
- Manoeuvreerremfunctie
- Park assist
- Parkeerhulp
- Rijmodus
- Snelheidsassistent
- Waakzaamheidswaarschuwing
- Waarschuwing frontale botsing
- Waarschuwing verlaten rijstrook
Meer informatie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Bandenmaat: 225/45 R17
Laadvermogen: 636 kg
Wielbasis: 267 cm
Emissieklasse: Euro 6
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Optioneel afleverpakket (zonder meerprijs): Incl. Garantie*
Bedrijfsinformatie
Nieuwsgierig naar hoe dit motorvoertuig rijdt? Maak snel een afspraak voor een proefrit en laat u overtuigen! Bel ons gerust vooraf om te checken of de wagen beschikbaar is, dan zorgen wij dat hij op het afgesproken moment voor u klaarstaat. Zo bent u verzekerd van direct rijplezier!
T. 0346-249076
M. 06-34026062 (Whatsapp)
E. Info@veritascars.nl
Openingstijden:
Ma t/m Vr: 10:00 - 20:00
Zaterdag: 10:00 - 17:30
Zondag: Alleen op Afspraak
Bij Veritas Cars draait alles om compromisloze prestaties, tijdloos design en ongeëvenaarde rijervaringen. Of u nu op zoek bent naar luxe, kracht of exclusiviteit, wij brengen uw droomauto tot leven.
- Innovatie ontmoet vakmanschap
- Passie voor snelheid en stijl
- Rijden met karakter, waar u ook gaat
Stap in, voel de adrenaline en ontdek waarom Veritas Cars de ultieme keuze is voor autoliefhebbers. Inruil van uw huidige auto is mogelijk!
Showroom bezoek; alleen op afspraak!
Veritas Cars BV
Handelsweg 3
3606AA Maarssen
www.veritascars.nl
Disclaimer:
Wij streven naar een zo volledig en accuraat mogelijke presentatie van onze voertuigen. Desondanks kunnen er aan deze advertentie geen rechten worden ontleend. Indien specifieke opties of kenmerken voor u van belang zijn, verzoeken wij u deze vooraf te controleren of na te vragen.
Specificaties
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Stationwagen (5 deuren) |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 6 versnellingen, Handmatig |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.498 cc |
| Max. vermogen | 110 kW (150 pk) |
| Max. koppel | 250 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.630 x 1.790 x 1.490 mm |
| gewicht | 1.314 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.950 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.500 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 700 kg |
| Inhoud bagageruimte | 611 - 1.642 l |
| Inhoud brandstoftank | 50 l |
| Topsnelheid | 224 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 8,8 s |
| Actieradius | 877 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 5,7 l/100km (1 op 17,5) |
Opties
Veritas Cars B.V.
Handelsweg 33606 AA Maarssen




























































