
- eigenarenhistorie
- WOK: huidige status
- maandelijkse kosten indicatie
- waardeindicatie Indicata
- uitgebreide specificaties
- autotests (mits beschikbaar)
- land van herkomst (import)
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.
Deze RENAULT MEGANE uit 2019 wacht nog op een eerste eigenaar. In mei 2026 werd deze auto in Nederland ingevoerd en op Nederlands kenteken gezet. De catalogusprijs inclusief fabrieksopties bedraagt € 146.466 inclusief BTW en BPM. De wielen worden aangedreven door een 116 pk dieselmotor. Het schakelen gaat handmatig. De RENAULT heeft een topsnelheid van 190 km/h en volgens fabrieksopgave een gemiddeld verbruik van 3,8 l/100 km. De MEGANE staat nu 9 dagen in het aanbod van een autobedrijf. Deze auto heeft momenteel geen geldige APK, een nieuwe keuring is vereist. De auto staat momenteel te koop in 's-Heerenberg met een kilometerstand van 144.866 km.
| Status | ok |
| Classificatie | Personenauto |
| Merk | RENAULT |
| Model | MEGANE |
| Kleur | grijs |
| Brandstof | diesel |
| Carrosserie | Hatchback |
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal wielen | 4 |
| Schakeling | handmatig |
| BPM | € 649 |
| Nieuwprijs | € 146.466 |
| Waardetaxatie Indicata | € 6,95 |
| Datum eerste toelating | 30 juni 2019 |
| Datum eerste registratie Nederland | 20 mei 2026 |
| Datum laatste tenaamstelling | 20 mei 2026 |
| APK melddatum | nog niet gekeurd |
| APK vervaldatum | 30 juni 2022 |
| Parallel import | ja |
| WAM verzekerd | ja wat kost de verzekering? |
| APK & Eigenarenhistorie | € 6,95 |
| Motorcode | K9K U8 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1461 cc |
| Max. vermogen | 85 kW / 116 pk |
| Geluidsniveau stationair | 72 dB |
| Geluidsniveau rijdend | 67 dB |
| Brandstofverbruik gecombineerd (NEDC) | 3,8 l/100km |
| Brandstofverbruik gecombineerd (WLTP) | 4.5 l/100km |
| CO2-uitstoot (NEDC) | 101 g/km |
| CO2-uitstoot (WLTP) | 118 g/km |
| Uitstoot deeltjes (licht) | 0,69 mg/km |
| Roetfilter | affabriek |
| Emissiecode | Euro 6 |
| Tellerstand controle | € 6,95 |
| Gewicht leeg | 1.290 kg |
| Maximum toelaatbare gewicht | 1.898 kg |
| Voorasdruk | 1.060 kg |
| Achterasdruk | 980 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.650 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 695 kg |
| Lengte | 4.359 mm |
| Breedte | 1.814 mm |
| Hoogte | 1.438 mm |
| Wielbasis | 2.670 mm |
| Bandenmaat (origineel) | 205/55R16 Prijzen |
| Topsnelheid | 190 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 11,1 s |
| Maximum vermogen | 85 kW / 116 pk |
| Maximum koppel | 260 Nm |
| Draaicirkel | 11,2 m |
| Kogeldruk | 75 kg |
| Inhoud bagageruimte | 372 - 1162 l |
| Inhoud brandstoftank | 47 l |
| Segment | C |
Loading...
Er is aanvullend een mail gestuurd naar je adres <> met het kentekenrapport als bijlage.
Mocht je geen mail ontvangen hebben, controleer dan de spambox van je
mailaccount.


