We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het
Renault Megane
1.5 Blue dCi Limited, Marge, Euro 6, Hatchback, Apple Carplay
Voor meer informatie over dit voertuig bellen!
Nick 0652711911
9950,- Marge
Wij verheugen ons op uw belangstelling.
Kijk voor meer foto's op:
www.asmlease.nl
Goorsestraat 22
7041GA 's-Heerenberg
Aan deze advertentie kunnen geen rechten worden ontleend. Bij alle aangeboden voertuigen zijn schrijf- en tekst fouten voorbehouden. Afleveringskosten en garantie pakketten in overleg.
Deze auto komt in aanmerking voor de volgende Autotrust pakketten:
Vraag naar de prijzen/voorwaarden!
Bij Renault hebben ze hoog ingezet op vernieuwende techniek en vooruitstrevende prestaties. Vandaar hun motto 'Drive for change'. De aandrijving van deze Renault wordt verzorgd door een viercilinder motor en een handgeschakelde zesversnellingsbak. Tot de uitrusting behoren ook LED-dagrijverlichting, extra getint glas, in delen neerklapbare achterbank, LED-achterlichten, verstelbare lendensteunen en snelheidsafhankelijke stuurbekrachtiging.
Er is geen bestemming die het aanwezige navigatiesysteem niet kent. Dat rijdt lekker! Automatische airconditioning regelt volautomatisch de temperatuur. U kiest de gewenste temperatuur en het systeem doet de rest. Zonder uw ogen van de weg te halen bedient u de radio met de audiobediening op het stuurwiel. Met de DAB-ontvanger luistert u naar glasheldere digitale radio. Kom-maar-kom-maar...ho! Zo eenvoudig is het voordeel van parkeersensoren. En zo behulpzaam! De uitrusting van deze Renault is met regensensor, cruise control, lederen stuur en boordcomputer behoorlijk compleet.
Pragmatisch en veilig als deze auto is, beschikt hij over diverse veiligheidssystemen. Belangrijk voor uw veiligheid en die van uw passagiers is de verkeersbord-detectie in deze auto. Een veilige extra is de Brake Assist. Uit onderzoek blijkt dat bestuurders bij een noodstop niet het maximum uit hun remkracht halen. Met deze automatische remondersteuning wel. Verder is deze auto uitgerust met hill hold functie en bandenspanningcontrolesysteem.
Wilt u deze auto zelf ervaren? Neem dan contact op met een van onze medewerkers.
Aanvullende opties en accessoires
Comfort & Interieur
Hoofdsteunen actief
Lendesteunen (verstelbaar)
Navigatie full map
Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
Telefoonintegratie premium
Exterieur
Chroom delen exterieur
Premium kleur
Veiligheid
Extra getint glas
Overig
EURO 6
ex Defensie
MARGE
R-Link Renault
Meer informatie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Bandenmaat: 205/55 R16
Laadvermogen: 608 kg
Wielbasis: 267 cm
Interieurkleur: Zwart
Emissieklasse: Euro 6
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)