
- eigenarenhistorie
- WOK: huidige status
- waardeindicatie Indicata
- uitgebreide specificaties
- autotests (mits beschikbaar)
- land van herkomst (import)
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.
Deze AUDI A6 AVANT uit 2015 wacht nog op een eerste eigenaar. In april 2026 werd deze auto in Nederland ingevoerd en op Nederlands kenteken gezet. De catalogusprijs inclusief fabrieksopties bedraagt € 63.690 inclusief BTW en BPM. De wielen worden aangedreven door een 252 pk benzinemotor. Het schakelen gaat automatisch. De AUDI heeft een topsnelheid van 250 km/h en volgens fabrieksopgave een gemiddeld verbruik van 6,0 l/100 km. De A6 AVANT staat nu 44 dagen in het aanbod van een autobedrijf. Het duurt nog 31 dagen voordat de auto APK-gekeurd moet worden. De auto staat momenteel te koop in Drachten met een kilometerstand van 187.702 km.
| Status | ok |
| Classificatie | Personenauto |
| Merk | AUDI |
| Model | A6 AVANT |
| Kleur | grijs |
| Brandstof | benzine |
| Carrosserie | Stationwagen |
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal wielen | 4 |
| Schakeling | automatisch |
| BPM | € 2.484 |
| Nieuwprijs | € 63.690 |
| Waardetaxatie Indicata | € 6,95 |
| Datum eerste toelating | 21 april 2015 |
| Datum eerste registratie Nederland | 15 april 2026 |
| Datum laatste tenaamstelling | 15 april 2026 |
| APK melddatum | nog niet gekeurd |
| APK vervaldatum | 30 juni 2026 |
| Parallel import | ja |
| WAM verzekerd | ja wat kost de verzekering? |
| APK & Eigenarenhistorie | € 6,95 |
| Motorcode | CYP |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1984 cc |
| Max. vermogen | 185 kW / 252 pk |
| Geluidsniveau stationair | 77 dB |
| Geluidsniveau rijdend | 71 dB |
| CO2-uitstoot (NEDC) | 140 g/km |
| CO2-uitstoot (WLTP) | niet geregistreerd |
| Emissiecode | Euro 6 |
| Bijtelling | 22% |
| Tellerstand controle | € 6,95 |
| Gewicht leeg | 1.635 kg |
| Maximum toelaatbare gewicht | 2.290 kg |
| Voorasdruk | 1.150 kg |
| Achterasdruk | 1.265 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.600 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Lengte | 5.056 mm |
| Breedte | 1.874 mm |
| Hoogte | 1.492 mm |
| Wielbasis | 2.920 mm |
| Bandenmaat (origineel) | 245/45R18 Prijzen |
| Topsnelheid | 250 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 6,9 s |
| Maximum vermogen | 185 kW / 252 pk |
| Maximum koppel | 370 Nm |
| Draaicirkel | 11,9 m |
| Kogeldruk | 85 kg |
| Dakbelasting | 100 kg |
| Inhoud bagageruimte | 565 - 1680 l |
| Inhoud brandstoftank | 65 l |
| Segment | E |
Loading...
Er is aanvullend een mail gestuurd naar je adres <> met het kentekenrapport als bijlage.
Mocht je geen mail ontvangen hebben, controleer dan de spambox van je
mailaccount.



