

Audi A6
Avant 2.0 TFSI | 252PK | Leer | Camera | Standkachel
€ 15.9502015187.702 km
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
Automatisch
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.

Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Rijden op de ingestelde snelheid
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Stationwagen (5 deuren) |
| Kleur | Grijs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 21 april 2015 |
| APK | 30 juni 2026 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Import auto | ja |
| Catalogusprijs | € 63.690 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 280 - € 306 |
Audi A6 Avant 2.0 TFSI | 252PK | Leer | Camera | Standkachel
Comfort
Exterieur
Infotainment
Interieur
Milieu
Overige
Veiligheid
Prachtige Audi A6 Avant met 252PK sterke 2.0 TFSI motor. Uitgevoerd in de prachtige kleur Oolonggrau Metallic icm. een bruin lederen interieur.
Auto staat op 4 zeer goede Allseason banden en is voorzien van een complete onderhoudshistorie!
Onderscheidende optie's:
- 252PK 2.0 TFSI
- Standkachel met afstandsbediening
- Achteruitrijcamera
- stoelverwarming
- 4 zone climate control
- Elektrisch bedienbare achterklep
Openingstijden:
Wij zijn uitsluitend op afspraak geopend. Neem Altijd contact met ons op wanneer u een auto wilt bezichtigen. Dit is tevens ook buiten kantoortijden mogelijk.
Druk/typfouten zijn voorbehouden, controleer altijd van tevoren zaken die uw beslissing zouden kunnen beïnvloeden, om teleurstelling te voorkomen. Doordat de advertenties automatisch worden gegenereerd, kan het voorkomen dat er soms foutjes in voorkomen. Op aanvraag kan ik u de exacte optielijst toesturen.
**Al onze voertuigen worden bij binnenkomst geïnspecteerd in de eigen werkplaats **
Alle geadverteerde auto's worden rijklaar aangeboden zonder aflever en of rij klaarmaak kosten
Waarom Koopt u bij 'Bijlsma Autotechniek'?
Gespecialiseerd in de verkoop van occasions van de VAG (Volkswagen Audi Group).
✅ Geen afleverkosten
✅ Standaard 6 maanden garantie
✅ +10 Jaar ervaring
✅ klein bedrijf met directe lijnen
✅ 5 Sterren review op Google
✅ Eigen werkplaats
Bijlsma Autotechniek
De Hemmen 6
9206 AG Drachten
06 37 47 15 19
info@bijlsmaautotechniek.nl
bijlsmaautotechniek.nl
We hebben ons uiterste best gedaan om alle informatie in deze advertentie correct weer te geven. Er kunnen echter geen rechten worden ontleend aan de verstrekte informatie in de advertentie. Vertrouw niet alleen op deze informatie maar controleer altijd zelf de zaken welke voor jou belangrijk zijn en je beslissing zouden kunnen beïnvloeden. Neem contact op met de verkoper voor aanvullende vragen.
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Stationwagen (5 deuren) |
| Kleur | Grijs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 7 versnellingen, Automatisch |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.984 cc |
| Max. vermogen | 185 kW (252 pk) |
| Max. koppel | 370 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.943 x 1.870 x 1.461 mm |
| gewicht | 1.635 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 2.290 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.600 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Inhoud bagageruimte | 565 - 1.680 l |
| Inhoud brandstoftank | 65 l |
| Topsnelheid | 250 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 6,7 s |
| Actieradius | 1.083 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 6,0 l/100km (1 op 16,7) |
| CO2-uitstoot | 140 g/km |
| Energielabel | A |





