
- eigenarenhistorie
- WOK: huidige status
- maandelijkse kosten indicatie
- waardeindicatie Indicata
- uitgebreide specificaties
- autotests (mits beschikbaar)
- land van herkomst (import)
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.
Deze VOLKSWAGEN POLO uit 2020 wacht nog op een eerste eigenaar. In april 2026 werd deze auto in Nederland ingevoerd en op Nederlands kenteken gezet. De catalogusprijs inclusief fabrieksopties bedraagt € 31.983 inclusief BTW en BPM. De wielen worden aangedreven door een 110 pk benzinemotor. Het schakelen gaat automatisch. De VOLKSWAGEN heeft een topsnelheid van 187 km/h en volgens fabrieksopgave een gemiddeld verbruik van 4,8 l/100 km. De POLO staat nu 57 dagen in het aanbod van een autobedrijf. Deze auto heeft momenteel geen geldige APK, een nieuwe keuring is vereist.
| Status | ok |
| Classificatie | Personenauto |
| Merk | VOLKSWAGEN |
| Model | POLO |
| Kleur | grijs |
| Brandstof | benzine |
| Carrosserie | Hatchback |
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal wielen | 4 |
| Schakeling | automatisch |
| BPM | € 2.640 |
| Nieuwprijs | € 31.983 |
| Waardetaxatie Indicata | € 6,95 |
| Datum eerste toelating | 1 december 2020 |
| Datum eerste registratie Nederland | 2 april 2026 |
| Datum laatste tenaamstelling | 2 april 2026 |
| APK melddatum | nog niet gekeurd |
| APK vervaldatum | 1 december 2024 |
| Parallel import | ja |
| WAM verzekerd | ja wat kost de verzekering? |
| APK & Eigenarenhistorie | € 6,95 |
| Motorcode | *DLA??????* |
| Aantal cilinders | 3 |
| Cilinderinhoud | 999 cc |
| Max. vermogen | 81 kW / 110 pk |
| Geluidsniveau stationair | 70 dB |
| Geluidsniveau rijdend | 69 dB |
| Brandstofverbruik gecombineerd (NEDC) | 4,8 l/100km |
| Brandstofverbruik gecombineerd (WLTP) | 6 l/100km |
| CO2-uitstoot (NEDC) | 111 g/km |
| CO2-uitstoot (WLTP) | 136 g/km |
| Uitstoot deeltjes (licht) | 0,63 mg/km |
| Emissiecode | Euro 6 |
| Bijtelling | 22% |
| Tellerstand controle | € 6,95 |
| Gewicht leeg | 1.102 kg |
| Maximum toelaatbare gewicht | 1.690 kg |
| Voorasdruk | 910 kg |
| Achterasdruk | 830 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.100 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 600 kg |
| Lengte | 4.067 mm |
| Breedte | 1.751 mm |
| Hoogte | 1.461 mm |
| Wielbasis | 2.550 mm |
| Bandenmaat (origineel) | 185/65R15 Prijzen |
| Topsnelheid | 187 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 10,8 s |
| Maximum vermogen | 70 kW / 95 pk |
| Maximum koppel | 175 Nm |
| Draaicirkel | 10,6 m |
| Kogeldruk | 50 kg |
| Dakbelasting | 75 kg |
| Inhoud bagageruimte | 351 - 1125 l |
| Inhoud brandstoftank | 40 l |
| Segment | B |
Degelijk, comfortabel en ruim voor zijn segment: ook de zesde generatie Volkswagen Polo voldeed aan deze kwaliteiten. Deze populaire B-segmenter is voor het eerst gegroeid tot een lengte van meer dan 4 meter, waardoor hij zelfs als alternatief voor de Volkswagen Golf te boek staat.
Lees het volledige Autoweek koopadvies
Loading...
Er is aanvullend een mail gestuurd naar je adres <> met het kentekenrapport als bijlage.
Mocht je geen mail ontvangen hebben, controleer dan de spambox van je
mailaccount.




