

Volkswagen Polo
1.0 TSI Highline
€ 15.950201887.548 km
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
Navigatiesysteem
Wijst de weg naar bestemming
NAP-Check
Kilometerstand gecontroleerd
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.



Rijden op de ingestelde snelheid
Wijst de weg naar bestemming
Kilometerstand gecontroleerd
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Hatchback (5 deuren) |
| Kleur | Blauw (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 19 juni 2018 |
| APK | 26 augustus 2026 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Catalogusprijs | € 21.655 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 145 - € 158 |
Volkswagen Polo 1.0 TSI Highline
Comfort
Exterieur
Infotainment
Interieur
Milieu
Overige
Veiligheid
Nauwe straatjes, smalle grachtjes, krappe parkeerplekken... Allemaal verleden tijd. Met een kleine auto als deze rijdt u royaal in de stad. En zuinig bovendien! Zoals het een echte Volkswagen betaamt, verkeert deze Polo in uitstekende conditie. In deze auto vindt u een benzinemotor en een handgeschakelde versnellingsbak. Ook LED-dagrijverlichting, in hoogte verstelbare passagiersstoel, in delen neerklapbare achterbank en snelheidsafhankelijke stuurbekrachtiging horen tot de voorzieningen op deze auto.
Met adaptive cruise control houdt deze auto automatisch afstand tot uw voorligger. Waar u zelf ook bent, u staat altijd in contact met de auto via de app op uw smartphone. Zo controleert u uiteenlopende functies, ook op afstand. Wegwijs in elke wijk, stad of reisbestemming? Daarvoor zorgt het full map navigatiesysteem! Omdat u nu eenmaal niet overal ogen heeft, is deze Volkswagen Polo voorzien van een achteropkomend verkeer waarschuwing die registreert wanneer de afstand tot uw achterligger te krap is. Andere zender? Het geluid aanpassen? Dat kan allemaal moeiteloos door de audiobediening op het stuur. Deze Volkswagen is voorzien van DAB ontvangst, airconditioning, met startonderbreker, centrale deurvergrendeling met afstandsbediening, boordcomputer en lederen versnellingspook.
In de Volkswagen Polo heeft uw veiligheid en die van uw omgeving prioriteit. Veel aanrijdingen bestaan uit kop-staartbotsingen. De forward collision warning reduceert dat risico aanzienlijk. Verder is deze auto uitgerust met brake assist en bandenspanningcontrolesysteem.
Als dit de auto is die u zoekt, wacht dan niet langer en plan direct online een proefrit.
Autobedrijf Koning
Singel 55
9971CH Ulrum
0595-401500
info@autobedrijfkoning.nl
www.autobedrijfkoning.nl
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Hatchback (5 deuren) |
| Kleur | Blauw (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 7 versnellingen, Automatisch |
| Aantal cilinders | 3 |
| Cilinderinhoud | 999 cc |
| Max. vermogen | 70 kW (95 pk) |
| Max. koppel | 175 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.050 x 1.750 x 1.461 mm |
| Draaicirkel | 10,6 m |
| gewicht | 1.080 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.650 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.000 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 590 kg |
| Inhoud bagageruimte | 351 - 1.125 l |
| Inhoud brandstoftank | 40 l |
| Topsnelheid | 187 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 10,8 s |
| Actieradius | 740 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 4,6 l/100km (1 op 21,7) |
| CO2-uitstoot | 105 g/km |
| Energielabel | C |





