
- APK historie
- eigenarenhistorie
- WOK: huidige status
- waardeindicatie Indicata
- uitgebreide specificaties
- autotests (mits beschikbaar)
- land van herkomst (import)
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.
Deze MERCEDES-BENZ CLA 250 4MATIC is voor het eerst in gebruik genomen in het jaar 2015 en is nu 10 jaar en 10 maanden oud. In februari 2021 werd deze auto in Nederland ingevoerd en op Nederlands kenteken gezet. De catalogusprijs inclusief fabrieksopties bedraagt € 58.714 inclusief BTW en BPM. De wielen worden aangedreven door een 211 pk benzinemotor. Het schakelen gaat automatisch. De MERCEDES-BENZ heeft een topsnelheid van 240 km/h en volgens fabrieksopgave een gemiddeld verbruik van 6,6 l/100 km. De CLA 250 4MATIC is 3 dagen in bezit van de huidige eigenaar. Het duurt nog 62 dagen voordat de auto APK-gekeurd moet worden. De auto staat momenteel te koop in Someren met een kilometerstand van 155.068 km.
| Status | ok |
| Classificatie | Personenauto |
| Merk | MERCEDES-BENZ |
| Model | CLA 250 4MATIC |
| Kleur | grijs |
| Brandstof | benzine |
| Carrosserie | Stationwagen |
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal wielen | 4 |
| Schakeling | automatisch |
| BPM | € 5.361 |
| Nieuwprijs | € 58.714 |
| Waardetaxatie Indicata | € 6,95 |
| Datum eerste toelating | 10 juli 2015 |
| Datum eerste registratie Nederland | 24 februari 2021 |
| Datum laatste tenaamstelling | 26 mei 2026 |
| APK melddatum | 26 juni 2025 |
| APK vervaldatum | 31 juli 2026 |
| Parallel import | ja |
| WAM verzekerd | ja wat kost de verzekering? |
| Aantal eigenaren | 2 |
| APK & Eigenarenhistorie | € 6,95 |
| Motorcode | 270920 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1991 cc |
| Max. vermogen | 155 kW / 211 pk |
| Geluidsniveau stationair | 86 dB |
| Geluidsniveau rijdend | 74 dB |
| Brandstofverbruik binnen bebouwde kom | 8,6 l/100km |
| Brandstofverbruik buiten bebouwde kom | 5,4 l/100km |
| Brandstofverbruik gecombineerd (NEDC) | 6,6 l/100km |
| CO2-uitstoot (NEDC) | 152 g/km |
| CO2-uitstoot (WLTP) | niet geregistreerd |
| Emissiecode | Euro 6 |
| Bijtelling | 22% |
| Tellerstand controle | € 6,95 |
| Gewicht leeg | 1.455 kg |
| Maximum toelaatbare gewicht | 2.050 kg |
| Voorasdruk | 1.050 kg |
| Achterasdruk | 1.000 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.500 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Lengte | 4.691 mm |
| Breedte | 1.777 mm |
| Hoogte | 1.456 mm |
| Wielbasis | 2.700 mm |
| Bandenmaat (origineel) | 225/45R17 Prijzen |
| Topsnelheid | 240 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 6,8 s |
| Maximum vermogen | 155 kW / 211 pk |
| Maximum koppel | 350 Nm |
| Draaicirkel | 11,0 m |
| Kogeldruk | 75 kg |
| Dakbelasting | 100 kg |
| Inhoud bagageruimte | 495 - 1354 l |
| Inhoud brandstoftank | 56 l |
| Segment | C |
Loading...
Er is aanvullend een mail gestuurd naar je adres <> met het kentekenrapport als bijlage.
Mocht je geen mail ontvangen hebben, controleer dan de spambox van je
mailaccount.

