

Mercedes-Benz CLA
Shooting Brake AMG 250, Standkachel, Elektrische stoelen,
€ 16.9002015155.068 km
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
Automatisch
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.

Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Rijden op de ingestelde snelheid
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Stationwagen (5 deuren) |
| Kleur | Grijs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 10 juli 2015 |
| APK | 31 juli 2026 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Import auto | ja |
| Catalogusprijs | € 58.714 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 253 - € 276 |
Modeljaar: 2015
Modelcode: X117
Laadvermogen: 595 kg
Wielbasis: 270 cm
Interieurkleur: Zwart
Emissieklasse: Euro 6
Aantal eigenaren: 2
Aantal sleutels: 2 (3 handzenders)
Fabrikant: Van Gennip Auto's Schoolstraat 2C 5711CP SOMEREN, NL 06-22512934 http://www.vangennipautos.nl info@vangennipautos.nl
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Stationwagen (5 deuren) |
| Kleur | Grijs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voor_en_achterwiel |
| Transmissie | 7 versnellingen, Automatisch |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.991 cc |
| Max. vermogen | 155 kW (211 pk) |
| Max. koppel | 350 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.690 x 1.780 x 1.460 mm |
| Draaicirkel | 11,0 m |
| gewicht | 1.455 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 2.050 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.500 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Inhoud bagageruimte | 495 - 1.354 l |
| Inhoud brandstoftank | 56 l |
| Topsnelheid | 240 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 6,8 s |
| Actieradius | 848 km |
| Brandstofverbruik bebouwde kom | 8,6 l/100km (1 op 11,6) |
| Brandstofverbruik buitenweg | 5,4 l/100km (1 op 18,5) |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 6,6 l/100km (1 op 15,2) |
| CO2-uitstoot | 152 g/km |
| Energielabel | D |



