

Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
Navigatiesysteem
Wijst de weg naar bestemming
Handmatig
Kenmerken
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Stationwagen (5 deuren) |
| Kleur | Zwart (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 16 juni 2015 |
| APK | 1 december 2026 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Import auto | ja |
| Catalogusprijs | € 40.605 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 199 - € 217 |
Omschrijving
Prachtige en goed onderhouden Mercedes-Benz CLA-Klasse 180 Shooting Brake. Deze CLA is uitgevoerd in de kleur Kosmoszwart, in combinatie met zwart interieur. Deze Mercedes-Benz is in een goede staat, is schadevrij en heeft een originele kilometerstand.
De volledige optielijst van de auto ziet er als volgt uit:
213 Parameterstuurinrichting/Variostuurinrichting
235 Actieve parkeerassistent
249 Binnen- en buitenspiegel automatisch dimmend
258 Botsingswaarschuwing met actieve remingreep FCW-stop
280 Stuurwiel en versnellingshendel met leder bekleed
290 Windowbag
294 Kneebag
301 Asbakpakket
345 Regensensor
350 Communicatie-/navigatiesysteem (CNS), informatie-/communicatiesysteem (ICS), noodoproepsysteem eCall Europa
357 SD-kaartnavigatie
3U1 Headunit Europa/GOS-landen/Mongolië
411 Mechanische 6-wisselbak
442 Multifunctioneel stuurwiel (12 toetsen)
475 Bandenspanningscontrole (RDK)
4U7 Zekering tegen spanningsdaling start-stopsysteem
500 Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
51U Interieurhemelbekleding stof zwart
522 Radio AUDIO 20 geschikt voor navigatie NTG5
538 Bestuurderscamera mono
543 Zonneklep met extra functie
580 Airco
66R 18 inch 5-dubbelspaaks lichtmetalen velg rondom
677 Avantgarde-/standaardonderstel
818 Single cd-speler
840 Glas donker getint
890 Automatische achterklep
900 Chroompakket exterieur
927 Uitlaatgasreiniging EURO 6 techniek
B03 Directe start/ECO start-stopsysteem
K11 Adaptief remlicht knipperend
P49 Spiegelpakket
P59 Urban-/Progressive-pakket
Gelieve alvorens een bezoek te bellen om teleurstelling te voorkomen. U kunt bij interesse, vragen of voor het maken van een afspraak contact opnemen met Remo via 06-14611738.
Ondanks de zorg die besteed wordt aan een correcte invoer van de gegevens, kunnen wij niet verantwoordelijk en/of aansprakelijk gehouden worden voor eventuele fouten. Vertrouwt u daarom niet alleen op deze informatie, maar controleer bij aankoop de zaken die uw beslissing zouden kunnen beïnvloeden.
Aanvullende opties en accessoires
Exterieur
- (550)
- Bi-xenonkoplampen met dynamische koplamphoogteregeling en geïntegreerd dagrijlicht,led-richtingaanwijzers, led-parkeerlicht, koplampreinigingsinstallatie en led-achterlichten (614)
- EASY PACK-achterklep met elektrische bediening voor openen en sluiten (890)
- koplampreiniging
Infotainment
- (357)
Interieur & Comfort
- stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
Veiligheid
- Autonomous Emergency Braking
- Parkeerpilot (235)
- parkeersensor voor en achter
Overig
- Instructieboekjes aanwezig
- Lichtpakket (U62)
- Onderhoudsboekje (digitaal)
- Rookvrij
- Spiegelpakket (binnen/buitensp. aut. dimmend, buitenspiegels elektrisch inklapbaar) (P49)
- Urban (P59)
- Volledige onderhoudshistorie beschikbaar
Meer informatie
Algemene informatie
Modelreeks: 2015 - 2016
Modelcode: X117
Technische informatie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Laadvermogen: 625 kg
Wielbasis: 270 cm
Interieur
Interieurkleur: Beige
Milieu
CO₂-uitstoot (NEDC): 134 g/km
Fijnstofuitstoot: 0,1 mg/km
Emissieklasse: Euro 6
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik (NEDC): 5,8 l/100km (1 op 17,2)
Brandstofverbruik in de stad (NEDC): 7,4 l/100km (1 op 13,5)
Brandstofverbruik op de snelweg (NEDC): 4,4 l/100km (1 op 22,7)
Historie
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Staat
Technische staat: goed
Optische staat: goed
Staat interieur: goed
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Afleverpakketten
Inbegrepen afleverpakket: Standaard
Productveiligheid
EU verantwoordelijke: Mercedes-Benz Nederland B.V. Ravenswade 4 3439 LD Nieuwegein, NL 0302091000 www.mercedes-benz.nl cs.nld@cac.mercedes-benz.com
Overige informatie
Airconditioning: werkt
Storingsmelding: Nee


Rij-impressie Mercedes CLA 45 AMG Shooting Brake
- Eerste rijtest
Specificaties
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Stationwagen (5 deuren) |
| Kleur | Zwart (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 6 versnellingen, Handmatig |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.595 cc |
| Max. vermogen | 90 kW (123 pk) |
| Max. koppel | 200 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.630 x 1.780 x 1.435 mm |
| Draaicirkel | 11,0 m |
| gewicht | 1.330 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.955 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.200 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 715 kg |
| Inhoud bagageruimte | 495 - 1.354 l |
| Inhoud brandstoftank | 50 l |
| Topsnelheid | 210 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 9,4 s |
| Actieradius | 862 km |
| Brandstofverbruik bebouwde kom | 7,4 l/100km (1 op 13,5) |
| Brandstofverbruik buitenweg | 4,4 l/100km (1 op 22,7) |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 5,8 l/100km (1 op 17,2) |
| CO2-uitstoot | 134 g/km |
| Energielabel | B |
Opties
VDC Automotive B.V.
De Gruisdonk 95928 RT Venlo









