

Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
Keyless Go
Ontgrendelen, starten met sleutel op zak
NAP-Check
Kilometerstand gecontroleerd
Kenmerken
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Stationwagen (5 deuren) |
| Kleur | Zwart (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 31 maart 2016 |
| APK | 1 april 2027 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Catalogusprijs | € 40.104 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 199 - € 217 |
Omschrijving
Mercedes CLA klasse 180 Shooting Brake ZEER VEEL OPTIES!
- Kenteken: JJ-456-P
- Merk: Mercedes
- Model: CLA-klasse Shooting Brake
- APK tot: 01-04-2027
- Tellerstand: 179019 KM
- Carrosserievorm: Station
- Aantal deuren: 5
- Brandstofsoort: Benzine
- Bouwjaar: 2016
- Transmissie: Handgeschakeld
- Kleur: zwart
- Motorinhoud: 1595 cc
- Aantal cilinders: 4
- Motorcode: 270910
- Vermogen: 90 kW / 123pk
- Ledig gewicht: 1330 kg
- Max. trekgewicht: 1200 kg
- Aantal zitplaatsen: 5
- Verbruik: 5.8 l/100 km
- BTW/Marge: Marge, de BTW is niet aftrekbaar
- Lengte: 469 cm
- Breedte: 178 cm
- Aantal sleutels: 2
- Onderhoudshistorie aanwezig: Ja
- Motorrijtuigenbelasting: € 199 - 217 per kwartaal
- Emissieklasse: Euro 6
Comfort
- Cruise control
- Regensensor
Exterieur
- Bi-xenon koplampen
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Buitenspiegels elektrisch verstelbaar
- Centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Dimlichten automatisch
- Elektrisch bedienbare achterklep
- Getint glas
- Keyless entry
- Koplampreiniging
- Lichtmetalen velgen 18"
- Metaalkleur
- Park Distance Control
- Parkeer assistent
- Parkeersensor voor en achter
Infotainment
- Navigatiesysteem full map
- Radio-CD/MP3 speler
- Stuur multifunctioneel
Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Airco
- Armsteun voor
- Elektrische ramen voor en achter
- Kunstlederen bekleding
- Middenarmsteun voor
- Sportstoelen
- Stuur leder
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
Milieu
- Start/stop systeem
Overige
- Achteropkomend verkeer waarschuwing
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Autonomous Emergency Braking
- Bestuurdersairbag
- Bluetooth
- Brake Assist System
- Connected services
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Hoofd airbag(s) achter
- Hoofd airbag(s) voor
- Knie airbag(s)
- Passagiersairbag
- Zij airbag(s) voor
Veiligheid
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Binnen/buitenspiegel aut. dimmend
- Hill hold functie
- Vermoeidheids herkenning
MERCEDES CLA 180 SHOOTING BRAKE Voorzien van veel opties o.a. Navigatiesysteem, Cruise control, Lichtmetalen velgen, Armsteun, Multifunctioneel stuurwiel, Keyless go, Led, Elektrische bedienbare achterklep, Dakspoiler, Etc
De onderhoudsboekje is aanwezig.
Inruil van uw auto, motor, camper, caravan of boot is mogelijk.
Al onze auto's kunnen worden geleverd met 6 t/m 24 maanden volledige garantie, volledige onderhoud en Nationale Autopas. Deze garanderen u een originele kilometerstand.
Wij kunnen tegen zeer aantrekkelijke voorwaarden financieren. Ook kunt u bij ons terecht voor private, financial en operational lease. Vraag naar de mogelijkheden!
Wegens snel wisselende voorraad vragen wij met spoed auto's te koop.
VERKOOP UW AUTO SNEL, ZORGELOOS EN VEILIG TEGEN DE HOOGSTE PRIJS!!
Bel 055-3600011 of Whatsapp 06-38112939 en ontvang direct een goed bod.
Ook kunt u uw auto aanbieden via onze inkoopwebsite WWW.HOOGSTEAUTOINKOOPPRIJS.NL
Wij zijn specialist in im- en export. Verpanden en belenen met de mogelijkheid om te blijven rijden (Sale en leaseback) behoort ook tot onze mogelijkheden. Kijk voor meer informatie op WWW.TIJDELIJKVERPANDEN.NL
De Sleutelbloem Auto's (Erkend Autobedrijf)
Sleutelbloemstraat 11
7322AJ Apeldoorn
Tel: 055-3600011
Whatsapp: 06-38112939
www.sleutelbloem.nl
contact@sleutelbloem.nl
We hebben ons uiterste best gedaan om alle informatie in deze advertentie correct weer te geven. Er kunnen echter geen rechten worden ontleend aan de verstrekte informatie in de advertentie. Vertrouw niet alleen op deze informatie maar controleer altijd zelf de zaken welke voor jouw belangrijk zijn en je beslissing zouden kunnen beïnvloeden. Neem contact op met de verkoper voor aanvullende vragen.


Rij-impressie Mercedes CLA 45 AMG Shooting Brake
- Eerste rijtest
Specificaties
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Stationwagen (5 deuren) |
| Kleur | Zwart (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 6 versnellingen, Handmatig |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.595 cc |
| Max. vermogen | 90 kW (123 pk) |
| Max. koppel | 200 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.690 x 1.780 x 1.435 mm |
| Draaicirkel | 11,0 m |
| gewicht | 1.330 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.955 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.200 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 715 kg |
| Inhoud bagageruimte | 495 - 1.354 l |
| Inhoud brandstoftank | 50 l |
| Topsnelheid | 210 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 9,1 s |
| Actieradius | 862 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 5,8 l/100km (1 op 17,2) |
| CO2-uitstoot | 134 g/km |
| Energielabel | C |
Opties
De Sleutelbloem Auto's
Sleutelbloemstraat 117322 AJ Apeldoorn





























