Saab 9-3 Cabrio 1.8t Vector
- 2008
- 197.856km
- Benzine
- 110kW (150pk)
- handgeschakeld
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.
Deze SAAB 9-3 uit 2008 wacht nog op een eerste eigenaar. In februari 2026 werd deze auto in Nederland ingevoerd en op Nederlands kenteken gezet. De wielen worden aangedreven door een 211 pk benzinemotor. De SAAB heeft een topsnelheid van 230 km/h en volgens fabrieksopgave een gemiddeld verbruik van 9,8 l/100 km. De 9-3 staat nu 99 dagen in het aanbod van een autobedrijf. Het duurt nog 248 dagen voordat de auto APK-gekeurd moet worden. De auto staat momenteel te koop in Nijeveen met een kilometerstand van 115.200 km.
| Status | ok |
| Classificatie | Personenauto |
| Merk | SAAB |
| Model | 9-3 |
| Kleur | grijs |
| Brandstof | benzine |
| Carrosserie | Cabriolet |
| Aantal deuren | 2 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal wielen | 4 |
| BPM | € 16.429 |
| Waardetaxatie Indicata | € 6,95 |
| Datum eerste toelating | 1 april 2008 |
| Datum eerste registratie Nederland | 19 februari 2026 |
| Datum laatste tenaamstelling | 19 februari 2026 |
| APK melddatum | 2 februari 2026 |
| APK vervaldatum | 2 februari 2027 |
| Parallel import | ja |
| WAM verzekerd | ja wat kost de verzekering? |
| APK & Eigenarenhistorie | € 6,95 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1988 cc |
| Max. vermogen | 155 kW / 211 pk |
| Brandstofverbruik gecombineerd (NEDC) | 9,8 l/100km |
| CO2-uitstoot (NEDC) | 234 g/km |
| CO2-uitstoot (WLTP) | niet geregistreerd |
| Emissiecode | Euro 4 |
| Tellerstand controle | € 6,95 |
| Gewicht leeg | 1.599 kg |
| Maximum toelaatbare gewicht | 2.025 kg |
| Voorasdruk | 1.160 kg |
| Achterasdruk | 1.050 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.600 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Wielbasis | 2.680 mm |
| Bandenmaat (origineel) | 225/45R17 Prijzen |
| Topsnelheid | 230 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 8,0 s |
| Maximum vermogen | 155 kW / 210 pk |
| Maximum koppel | 300 Nm |
| Draaicirkel | 10,8 m |
| Kogeldruk | 75 kg |
| Dakbelasting | 100 kg |
| Inhoud bagageruimte | 235 - 352 l |
| Inhoud brandstoftank | 59 l |
| Segment | G |
Loading...
Er is aanvullend een mail gestuurd naar je adres <> met het kentekenrapport als bijlage.
Mocht je geen mail ontvangen hebben, controleer dan de spambox van je
mailaccount.




