

Saab 9-3
2.0 TURBO Automaat incl BTW 115000 km
€ 18.4502008115.200 km
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
Automatisch
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.

Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Rijden op de ingestelde snelheid
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Cabriolet (2 deuren) |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Datum eerste toelating | 1 april 2008 |
| APK | 2 februari 2027 |
| BTW aftrekbaar | ja |
| Wegenbelasting/3mnd | € 280 - € 306 |
Saab Cabrio is een keurige staat en hele mooie uitvoering. Snow zilver (beetje blauw zilver metallic) met beige leer. Ziet er van buiten en binnen keurig uit. We hebben hem zelf in de USA Georgia gekocht Km stand is 72000 MLS =115000 km. Carfax uit de USA is er keurig bij met alle historie en diverse onderhoud facturen. Kap is origineel en ziet er ook nog heel netjes uit. Het is een hele luxe uitvoering, met volledig leer, bestuurders stoel elektrisch verstelbaar, klimaat control Elektrische en verwarmde spiegels en noem maar op nog veel meer extra’s Prijs is inclusief BTW dus heel aantrekkelijk als young timer zakelijk te rijden. Het motorvermogen bedraagt 210 pk, dit wordt geleverd door de 2.0 Aero Turbo motor in kombinatie met de automaat is dit een heerlijk rijdende en goed sturende Saab. Dit is ook één van de door ons zelf geïmporteerde Saab’s uit Amerika en we hebben er meerdere op voorraad. Ook zijn er nog verschillende cabrio's onderweg. Het is voor ons een uitdaging om auto's van het merk Saab te zoeken die eruit als nieuw en waarvan alle historie bekend is. De auto's worden geleverd met een goede garantie en een onderhoudsbeurt. Ook kunnen eventuele extra's op verzoek monteren, voor zover dit nog niet op de auto aanwezig is. bv Android radio, park distance, navigatie en of een trekhaak.
Inruil van een auto of motor is altijd bespreekbaar.
Een bezichtiging of proefrit alleen op afspraak en proefrijden.
Wij zien u graag eens in Nijeveen (bij Meppel) Openingstijden zie: www.terbraake.nl
De garantie is 6 maand.
Vr Saab groet Wim ter Braake
Garantie: 6 maanden garantie
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Cabriolet (2 deuren) |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 5 versnellingen, Automatisch |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.998 cc |
| Max. vermogen | 154 kW (210 pk) |
| Max. koppel | 300 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.647 x 1.762 x 1.437 mm |
| gewicht | 1.599 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 2.025 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.600 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Inhoud bagageruimte | 328 l |
| Inhoud brandstoftank | 58 l |
| Topsnelheid | 230 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 8,0 s |
| Actieradius | 725 km |
| Brandstofverbruik bebouwde kom | 11,4 l/100km (1 op 8,8) |
| Brandstofverbruik buitenweg | 6,1 l/100km (1 op 16,4) |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 9,8 l/100km (1 op 10,2) |
| CO2-uitstoot | 213 g/km |
| Energielabel | E |





