
- eigenarenhistorie
- WOK: huidige status
- maandelijkse kosten indicatie
- waardeindicatie Indicata
- uitgebreide specificaties
- autotests (mits beschikbaar)
- land van herkomst (import)
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.
Deze HYUNDAI I20 uit 2021 wacht nog op een eerste eigenaar. In januari 2026 werd deze auto in Nederland ingevoerd en op Nederlands kenteken gezet. De catalogusprijs inclusief fabrieksopties bedraagt € 21.341 inclusief BTW en BPM. De wielen worden aangedreven door een 99 pk benzine-hybride motor. De HYUNDAI heeft een topsnelheid van 188 km/h De I20 staat nu 129 dagen in het aanbod van een autobedrijf. Deze auto heeft momenteel geen geldige APK, een nieuwe keuring is vereist.
| Status | ok |
| Classificatie | Personenauto |
| Merk | HYUNDAI |
| Model | I20 |
| Kleur | blauw |
| Brandstof | elektrisch / benzine |
| Carrosserie | Hatchback |
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal wielen | 4 |
| BPM | € 398 |
| Nieuwprijs | € 21.341 |
| Waardetaxatie Indicata | € 6,95 |
| Datum eerste toelating | 4 februari 2021 |
| Datum eerste registratie Nederland | 22 januari 2026 |
| Datum laatste tenaamstelling | 22 januari 2026 |
| APK melddatum | nog niet gekeurd |
| APK vervaldatum | 30 april 2026 |
| Parallel import | ja |
| WAM verzekerd | ja wat kost de verzekering? |
| APK & Eigenarenhistorie | € 6,95 |
| Motorcode | G3LF |
| Aantal cilinders | 3 |
| Cilinderinhoud | 998 cc |
| Max. vermogen | 73 kW / 99 pk |
| Continue vermogen | 7 kW |
| Netto max. vermogen (elektrisch) | 12 kW |
| Hybride klasse | NOVC-HEV |
| CO2-uitstoot (NEDC) | 95 g/km |
| CO2-uitstoot (WLTP) | 115 g/km |
| Emissiecode | Euro 6 |
| Tellerstand controle | € 6,95 |
| Gewicht leeg | 1.065 kg |
| Maximum toelaatbare gewicht | 1.620 kg |
| Voorasdruk | 900 kg |
| Achterasdruk | 870 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.110 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 450 kg |
| Wielbasis | 2.580 mm |
| Bandenmaat (origineel) | 215/45R17 Prijzen |
| Topsnelheid | 188 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 10,4 s |
| Maximum vermogen | 74 kW / 100 pk |
| Maximum koppel | 171 Nm |
| Draaicirkel | 10,2 m |
| Kogeldruk | 75 kg |
| Dakbelasting | 70 kg |
| Inhoud bagageruimte | 262 - 1165 l |
| Inhoud brandstoftank | 40 l |
| Segment | B |
Loading...
Er is aanvullend een mail gestuurd naar je adres <> met het kentekenrapport als bijlage.
Mocht je geen mail ontvangen hebben, controleer dan de spambox van je
mailaccount.




