

Hyundai i20
1.0 T-GDI Premium Sky BOSE AUDIO l SCHUIFDAK l TREKHAAK
€ 20.900202227.499 km
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
NAP-Check
Kilometerstand gecontroleerd
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.

Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Rijden op de ingestelde snelheid
Kilometerstand gecontroleerd
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Hatchback (5 deuren) |
| Kleur | Wit |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 19 september 2022 |
| APK | 19 september 2026 |
| BTW aftrekbaar | ja |
| Catalogusprijs | € 28.607 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 145 - € 158 |
Klein? Wij zeggen liever slim en compact. Intelligente indeling, handige afmetingen en niet-te-geloven voordelig in gebruik en onderhoud. Noem dat maar klein! De auto heeft een opmerkelijk lage kilometerstand van slechts 27499 Met zijn pittige benzinemotor stuurt u deze auto gemakkelijk en vlot door het verkeer. De meegeleverde stoelverwarming zorgt in no time voor een behaaglijk gevoel als het buiten koud is. Licht, luxe en gemak komen samen in de vorm van het elektrische bediende glazen panoramadak. Pak aan, 't is winter! Zo'n verwarmd stuurwiel is dan bijzonder prettig! Bij de uitrusting van deze auto horen onder meer 16 inch lichtmetalen velgen, LED koplampen, extra getint glas, in delen neerklapbare achterbank en LED-achterlichten.
Het digitale dashboard is een perfecte bijrijder. Alles benodigde informatie is permanent zichtbaar of opvraagbaar. Comfortabel en veilig achteruitrijden gaat gemakkelijker dan ooit met behulp van de achteruitrijcamera. Als u de adaptive cruise control inschakelt, regelt de auto zelf de snelheid en de afstand tot de auto voor u. Zoals u van zo'n jonge auto mag verwachten, zijn hier ook de geavanceerde remote services aanwezig. Simpelweg met een app op uw smartphone controleert u op afstand de status van de auto en bedient u diverse functies. De hoorbare sensatie van het high performance audiosysteem is een ervaring op zich. Natuurlijk behoren dashboard met spraakbediening, full map navigatiesysteem, automatische airconditioning, DAB ontvangst, regensensor en keyless entry ook tot de uitrusting van deze complete auto.
U geniet nog meer van het rijden met uw Hyundai omdat u wordt beschermd door intelligente veiligheidssystemen. Het Lane-keeping systeem registreert permanent of u binnen de lijnen van de rijstrook blijft; dwaalt u onbedoeld af, dan waarschuwt het systeem en corrigeert de koers. Botsingen met een voorligger gebeuren relatief vaak. De forward collision warning slaat tijdig alarm als dat risico ontstaat, zodat u kunt ingrijpen. Ook is deze auto uitgerust met een systeem dat u waarschuwt wanneer u achter het stuur in slaap dreigt te vallen. In deze Hyundai vinden we verder een dodehoekdetectie, autonoom remsysteem en bandenspanningcontrolesysteem.
Om deze Hyundai echt te ervaren, moet u beslist een proefrit maken. Mail ons nu of bel ons, dan maken we snel een afspraak.
Wilt u meer weten over deze auto of een afspraak voor bezichtiging maken, bel dan met Bochane Apeldoorn Occasions afdeling verkoop en vraag naar één van de verkoopadviseurs of stuur een e-mailbericht naar bochane-apeldoorn@bochane.nl.
Autobedrijf Bochane Apeldoorn Occasions behoort tot de in de regio welbekende Bochane Groep. Er staat voor ieder merk een vakkundig team klaar voor u! Dat betekent dat u verzekerd bent van een schat aan ervaring, kennis en de hoogst denkbare service. Autobedrijf Bochane beschikt o.a. over een eigen leaseafdeling en verhuurmaatschappij. Daarnaast kunnen wij verzekeringsoffertes aanbieden.
Ons verkoopteam kan ook bemiddelen indien u de aanschaf overweegt van één van de andere automerken die de Bochane Groep levert of als u een interessante occasion heeft gezien op één van onze andere vestigingen.
We maken graag een offerte voor u of bieden u een vrijblijvende proefrit aan.
De verkoopprijs van deze auto is inclusief een geldige APK. De auto wordt op uw naam overgeschreven en heeft tevens een pre inspectie en vloeistofcontrole gehad. Onderhoud en garantiepakketten bieden wij u graag tegen meerprijs aan.
Graag tot ziens bij Bochane Apeldoorn Occasions!
Modelreeks: 2020 - 2023
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Laadvermogen: 570 kg
Wielbasis: 258 cm
Interieurkleur: (NNB)
Emissieklasse: Euro 6d-TEMP
Leaseprijs: private lease € 509 p/m (48 maanden, 10.000 km); full operational lease € 474 p/m (48 maanden, 10.000 km); informeer naar de mogelijkheden en voorwaarden
BOVAG 40-Puntencheck: Ja
Garantie: Wettelijke garantie
Garantie: 12 maanden
EU verantwoordelijke: Hyundai Motor Netherlands B.V. Postbus 281 2170 AG Sassenheim, NL 0252-240340 www.hyundai.nl klantenservice@hyundai-motor.nl
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Hatchback (5 deuren) |
| Kleur | Wit |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 7 versnellingen, Automatisch |
| Aantal cilinders | 3 |
| Cilinderinhoud | 998 cc |
| Max. vermogen | 74 kW (101 pk) |
| Max. koppel | 171 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.040 x 1.780 x 1.450 mm |
| gewicht | 1.090 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.660 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.110 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 450 kg |
| Inhoud bagageruimte | 262 - 1.165 l |
| Inhoud brandstoftank | 40 l |
| Topsnelheid | 185 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 11,4 s |
| Actieradius | 769 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 5,2 l/100km (1 op 19,2) |
| CO2-uitstoot | 118 g/km |
| Energielabel | B |





