

Hyundai i20
1.0 T-GDI Comfort|1e eig.|Orig.NL|Lage km!
€ 16.450202017.454 km
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
NAP-Check
Kilometerstand gecontroleerd
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.

Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Rijden op de ingestelde snelheid
Kilometerstand gecontroleerd
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Hatchback (5 deuren) |
| Kleur | Zwart (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 14 oktober 2020 |
| APK | 14 oktober 2026 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Catalogusprijs | € 21.837 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 145 - € 158 |
Geadverteerde prijs is inclusief ons BASIS afleverpakket, dit pakket bestaat uit:
-Nieuwe APK
-Vloeistofcontrole
-Professionele poetsbeurt exterieur en interieur
-Tenaamstelling nieuwe auto op uw naam
Wij adviseren u bij aanschaf van deze occasion te kiezen voor ons BOVAG afleverpakket á €695. Zo voorkomt u nare verrassingen achteraf en bent u verzekerd van een perfect afgeleverde auto!
BOVAG afleverpakket (extra t.o.v. Basis afleverpakket):
-12 maanden BOVAG garantie (op auto's met vraagprijs vanaf € 4.500 en tot 10 jaar oud)
-Complete kwaliteitscontrole
-Onderhoudsbeurt volgens schema
-Distributieriem wordt vervangen indien deze binnen een jaar aan vervanging toe is
-Banden met een profieldiepte minder dan 3 mm. worden vervangen voor nieuwe
-1 jaar mobiliteitshulp in heel Europa
-Minimaal een halfvolle tank brandstof
Als u bij Alblas Auto koopt, kiest u voor zekerheid en kwaliteit. Al ruim 35 jaar (sinds 1988) zijn wij HET adres voor een goede occasion en professioneel onderhoud!
We zijn 35 jaar lang (1988-2023) officieel Fiat dealer geweest en zijn nu vakgarage en Fiat specialist.
Iedere dag zijn wij gepassioneerd met ons werk bezig en onze klanten weten dat, met meer dan 1450 reviews, te waarderen met een prachtige 9,1! Hier zijn we uiteraard erg trots op.
Kom langs in onze showroom om de auto te bekijken, dan kunnen wij meteen al uw vragen beantwoorden. De koffie staat klaar!
Gezien onze hoge omloopsnelheid is het raadzaam ons te bellen voordat u vertrekt om te informeren naar de beschikbaarheid, dit om onnodige teleurstelling te voorkomen.
De advertenties zijn onder voorbehoud van eventuele invoer fouten. Controleer bij aankoop de zaken die uw beslissing zouden kunnen beïnvloeden.
Graag tot ziens!
Alblas Auto B.V.
Modelreeks: 2018 - 2020
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Laadvermogen: 565 kg
Wielbasis: 257 cm
Emissieklasse: Euro 6d-TEMP
Beschikbare afleverpakketten:
EU verantwoordelijke: Hyundai Motor Netherlands B.V. Postbus 281 2170 AG Sassenheim, NL 0252-240340 www.hyundai.nl klantenservice@hyundai-motor.nl
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Hatchback (5 deuren) |
| Kleur | Zwart (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 7 versnellingen, Automatisch |
| Aantal cilinders | 3 |
| Cilinderinhoud | 998 cc |
| Max. vermogen | 74 kW (101 pk) |
| Max. koppel | 172 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.040 x 1.730 x 1.474 mm |
| Draaicirkel | 10,2 m |
| gewicht | 1.085 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.650 kg |
| Trekgewicht geremd | 800 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 450 kg |
| Inhoud bagageruimte | 326 - 1.042 l |
| Inhoud brandstoftank | 50 l |
| Topsnelheid | 182 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 11,4 s |
| Actieradius | 1.000 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 5,0 l/100km (1 op 20,0) |
| CO2-uitstoot | 133 g/km |
| Energielabel | C |




