Audi A5 Sportback 2.9 V6 TFSI 450pk Quattro | Keramisch | Pano | HUD | B&O
- 2022
- 36.374km
- Benzine
- 331kW (450pk)
- automatisch
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.
Deze AUDI A5 SPORTBACK is voor het eerst in gebruik genomen in het jaar 2020 en is nu 5 jaar en 10 maanden oud. De catalogusprijs inclusief fabrieksopties bedraagt € 49.924 inclusief BTW en BPM. De wielen worden aangedreven door een benzine-hybride motor. Het schakelen gaat automatisch. De AUDI heeft een topsnelheid van 210 km/h en volgens fabrieksopgave een gemiddeld verbruik van 5,6 l/100 km. De A5 SPORTBACK is 324 dagen in bezit van de huidige eigenaar. Deze auto heeft momenteel geen geldige APK, een nieuwe keuring is vereist. De auto staat momenteel te koop in Oud-Beijerland met een kilometerstand van 93.181 km.
| Status | ok |
| Classificatie | Personenauto |
| Merk | AUDI |
| Model | A5 SPORTBACK |
| Kleur | wit |
| Brandstof | elektrisch / benzine |
| Carrosserie | Hatchback |
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal wielen | 4 |
| Schakeling | automatisch |
| BPM | € 7.642 |
| Nieuwprijs | € 49.924 |
| Waardetaxatie Indicata | € 6,95 |
| Datum eerste toelating | 27 juli 2020 |
| Datum eerste registratie Nederland | 27 juli 2020 |
| Datum laatste tenaamstelling | 9 juli 2025 |
| APK melddatum | 17 april 2024 |
| APK vervaldatum | 17 april 2026 |
| WAM verzekerd | ja wat kost de verzekering? |
| Aantal eigenaren | 2 |
| APK & Eigenarenhistorie | € 6,95 |
| Motorcode | DLV |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1984 cc |
| Max. vermogen | 110 kW / 150 pk |
| Netto max. vermogen (elektrisch) | 1 kW |
| Geluidsniveau stationair | 72 dB |
| Geluidsniveau rijdend | 66 dB |
| Hybride klasse | NOVC-HEV |
| Brandstofverbruik gecombineerd (WLTP) | 7.2 l/100km |
| CO2-uitstoot (NEDC) | niet geregistreerd |
| CO2-uitstoot (WLTP) | 162 g/km |
| Uitstoot deeltjes (licht) | 0,16 mg/km |
| Emissiecode | Euro Z |
| Tellerstand controle | € 6,95 |
| Gewicht leeg | 1.460 kg |
| Maximum toelaatbare gewicht | 2.065 kg |
| Voorasdruk | 1.075 kg |
| Achterasdruk | 1.115 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.500 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Lengte | 4.848 mm |
| Breedte | 1.843 mm |
| Hoogte | 1.399 mm |
| Wielbasis | 2.830 mm |
| Bandenmaat (origineel) | 225/50R17 Prijzen |
| Topsnelheid | 210 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 9,1 s |
| Maximum vermogen | 110 kW / 150 pk |
| Maximum koppel | 270 Nm |
| Draaicirkel | 11,7 m |
| Kogeldruk | 80 kg |
| Dakbelasting | 90 kg |
| Inhoud bagageruimte | 465 - 1300 l |
| Inhoud brandstoftank | 54 l |
| Segment | G |
Loading...
Er is aanvullend een mail gestuurd naar je adres <> met het kentekenrapport als bijlage.
Mocht je geen mail ontvangen hebben, controleer dan de spambox van je
mailaccount.





