

Audi A5
Sportback 35 TFSI S-edition Competition | Panoramadak
€ 34.9502021112.209 km
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
NAP-Check
Kilometerstand gecontroleerd
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.

Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Rijden op de ingestelde snelheid
Kilometerstand gecontroleerd
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Hatchback (5 deuren) |
| Kleur | Zwart (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 24 augustus 2021 |
| APK | 24 augustus 2027 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Catalogusprijs | € 57.338 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 253 - € 276 |
Nieuw binnen, meer informatie volgt!
Modeljaar: 2021
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Laadvermogen: 595 kg
Wielbasis: 282 cm
Interieurkleur: Zwart
Emissieklasse: Euro 6
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Fabrikant: Hentra Auto's Weth Timmermanstraat 21 7951SH STAPHORST, NL 0522701091 http://www.hentra-autos.nl info@hentra-autos.nl
Voor het bezichtigen van een occasion werken wij op afspraak, u kunt ons bereiken op 0522-701091, via whatsapp op 0610415909 of per mail op info@hentra.nl
Wilt u deze auto financieren? Kijk op onze website voor de mogelijkheden!
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Hatchback (5 deuren) |
| Kleur | Zwart (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 7 versnellingen, Automatisch |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.984 cc |
| Max. vermogen | 110 kW (150 pk) |
| Max. koppel | 270 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.870 x 1.840 x 1.410 mm |
| gewicht | 1.485 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 2.080 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.500 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Inhoud brandstoftank | 54 l |
| Topsnelheid | 210 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 9,1 s |
| Actieradius | 931 km |
| Brandstofverbruik bebouwde kom | 7,3 l/100km (1 op 13,7) |
| Brandstofverbruik buitenweg | 5,0 l/100km (1 op 20,0) |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 5,8 l/100km (1 op 17,2) |
| CO2-uitstoot | 154 g/km |
| Energielabel | C |





