

Audi A5
Sportback 2.0 TFSI S-LINE NL AUTO MATRIX+CARPLAY
€ 31.8002023117.391 km
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
NAP-Check
Kilometerstand gecontroleerd
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.

Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Rijden op de ingestelde snelheid
Kilometerstand gecontroleerd
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Hatchback (5 deuren) |
| Kleur | Wit |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 4 januari 2023 |
| APK | 4 januari 2027 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Catalogusprijs | € 55.751 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 253 - € 276 |
Audi A5 Sportback 2.0 TFSI S-LINE NL AUTO MATRIX+CARPLAY
Comfort
Exterieur
Infotainment
Interieur
Milieu
Overige
Veiligheid
Let op wij werken alleen op afspraak.
Inruil mogelijk
Onze advertenties worden met grote zorgvuldigheid opgesteld, mochten er onverhoopt toch fouten staan vermeld kunnen hieraan geen rechten worden ontleend
Gedurende een financiering- of leaseaanvraag kan de auto niet worden gereserveerd en blijft beschikbaar voor verkoop
Blom Auto
C. Huygensstraat 18
8141 GM Heino
0610374900
info@blomauto.nl
blomauto.nl/
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Hatchback (5 deuren) |
| Kleur | Wit |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 7 versnellingen, Automatisch |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.984 cc |
| Max. vermogen | 110 kW (150 pk) |
| Max. koppel | 270 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.760 x 1.840 x 1.386 mm |
| gewicht | 1.485 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 2.080 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.500 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Inhoud brandstoftank | 54 l |
| Topsnelheid | 210 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 9,1 s |
| Actieradius | 843 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 6,4 l/100km (1 op 15,6) |
| CO2-uitstoot | 126 g/km |
| Energielabel | B |





