

Audi A5
Sportback 35 TFSI S edition Competition 150pk S-Tronic
€ 34.950202264.669 km
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
NAP-Check
Kilometerstand gecontroleerd
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.

Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Rijden op de ingestelde snelheid
Kilometerstand gecontroleerd
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Hatchback (5 deuren) |
| Kleur | Grijs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 15 juni 2022 |
| APK | 15 juni 2026 |
| BTW aftrekbaar | ja |
| Catalogusprijs | € 57.719 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 253 - € 276 |
Auto Poppe is uw officieel dealer voor Volkswagen, Audi, Volkswagen Bedrijfswagens, Seat en Skoda voor geheel Zeeland. Met onze merken bieden wij u een uitgebreid aanbod van dealerkwaliteit occasions waarbij ons streven ligt op expertise, kwaliteit en klanttevredenheid. Onze dealerbedrijven zijn gevestigd in Goes, Vlissingen, Terneuzen en Oostburg.
De prijs van deze auto is inclusief BTW, BPM, rijklaarmaakkosten en leges.
*Kijk voor onze interessante afleverpakketten op www.autopoppe.nl.
*Onze occasions worden standaard geleverd met APK, uitgebreide poetsbeurt en vloeistofcontrole.
Aan deze advertentie kunnen geen rechten ontleend worden. Hoewel de informatie op onze internetsite zo accuraat en actueel mogelijk wordt weergegeven, zijn wijzigingen of fouten in de gegevens te allen tijde voorbehouden.
Modelreeks: 2020 - 2024
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Laadvermogen: 595 kg
Wielbasis: 282 cm
Interieurkleur: Zwart
Emissieklasse: Euro 6d-TEMP
Inbegrepen afleverpakket: Basis:
- Tot 12 maanden APK
- Tenaamstelling
- Reiniging interieur & exterieur
- Vloeistof- en bandencontrole
EU verantwoordelijke: Audi AG Auto-Union-Straße 1 85057 Ingolstadt, NL 0800-28347378423 https://www.audi.de/de/ kundenbetreuung@audi.de
Basiskleur: grijs / grijs
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Hatchback (5 deuren) |
| Kleur | Grijs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 7 versnellingen, Automatisch |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.984 cc |
| Max. vermogen | 110 kW (150 pk) |
| Max. koppel | 270 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.760 x 1.840 x 1.386 mm |
| gewicht | 1.485 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 2.080 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.500 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Inhoud brandstoftank | 54 l |
| Topsnelheid | 210 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 9,1 s |
| Actieradius | 843 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 6,4 l/100km (1 op 15,6) |
| CO2-uitstoot | 153 g/km |
| Energielabel | C |





