
- APK historie
- eigenarenhistorie
- WOK: huidige status
- waardeindicatie Indicata
- uitgebreide specificaties
- autotests (mits beschikbaar)
- tellerstand controle
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.
Deze SUZUKI LIANA is voor het eerst in gebruik genomen in het jaar 2001 en is nu 24 jaar en 10 maanden oud. De wielen worden aangedreven door een 103 pk benzinemotor. Het schakelen gaat handmatig. De SUZUKI heeft een topsnelheid van 170 km/h en volgens fabrieksopgave een gemiddeld verbruik van 7,1 l/100 km. De LIANA is 1.118 dagen in bezit van de huidige eigenaar. Deze auto heeft momenteel geen geldige APK, een nieuwe keuring is vereist.
| Status | ok |
| Classificatie | Personenauto |
| Merk | SUZUKI |
| Model | LIANA |
| Kleur | grijs |
| Brandstof | benzine |
| Carrosserie | Stationwagen |
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal wielen | 4 |
| Schakeling | handmatig |
| BPM | € 3.355 |
| Waardetaxatie Indicata | € 6,95 |
| Datum eerste toelating | 12 juli 2001 |
| Datum eerste registratie Nederland | 12 juli 2001 |
| Datum laatste tenaamstelling | 6 mei 2023 |
| APK melddatum | 7 oktober 2022 |
| APK vervaldatum | 7 oktober 2023 |
| WAM verzekerd | ja wat kost de verzekering? |
| Plaats chassisnummer | midden tegen schutbord onder motorkap |
| Aantal eigenaren | 5 |
| APK & Eigenarenhistorie | € 6,95 |
| Motorcode | M16A |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1586 cc |
| Max. vermogen | 76 kW / 103 pk |
| Geluidsniveau stationair | 81 dB |
| Geluidsniveau rijdend | 73 dB |
| Brandstofverbruik binnen bebouwde kom | 9,2 l/100km |
| Brandstofverbruik buiten bebouwde kom | 5,9 l/100km |
| Brandstofverbruik gecombineerd (NEDC) | 7,1 l/100km |
| CO2-uitstoot (NEDC) | 171 g/km |
| CO2-uitstoot (WLTP) | niet geregistreerd |
| Emissiecode | Euro 3 |
| Bijtelling | 22% |
| Tellerstand controle | € 6,95 |
| Gewicht leeg | 1.115 kg |
| Maximum toelaatbare gewicht | 1.640 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.200 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 400 kg |
| Lengte | 4.320 mm |
| Breedte | 1.690 mm |
| Hoogte | 1.550 mm |
| Wielbasis | 2.480 mm |
| Bandenmaat (origineel) | 185/65R14 Prijzen |
| Topsnelheid | 170 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | |
| Maximum vermogen | 76 kW / 103 pk |
| Maximum koppel | 144 Nm |
| Draaicirkel | 10,0 m |
| Kogeldruk | 75 kg |
| Inhoud brandstoftank | 50 l |
| Segment | C |
Loading...
Er is aanvullend een mail gestuurd naar je adres <> met het kentekenrapport als bijlage.
Mocht je geen mail ontvangen hebben, controleer dan de spambox van je
mailaccount.

