
- APK historie
- eigenarenhistorie
- WOK: huidige status
- waardeindicatie Indicata
- uitgebreide specificaties
- autotests (mits beschikbaar)
- land van herkomst (import)
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.
Deze BMW 3ER REIHE is voor het eerst in gebruik genomen in het jaar 2006 en is nu 20 jaar en 2 maanden oud. In april 2007 werd deze auto in Nederland ingevoerd en op Nederlands kenteken gezet. De wielen worden aangedreven door een 192 pk benzinemotor. Het schakelen gaat handmatig. De BMW heeft een topsnelheid van 240 km/h en volgens fabrieksopgave een gemiddeld verbruik van 9,0 l/100 km. De 3ER REIHE is 76 dagen in bezit van de huidige eigenaar. Het duurt nog 357 dagen voordat de auto APK-gekeurd moet worden. De auto staat momenteel te koop in Kesteren met een kilometerstand van 241.766 km.
| Status | ok |
| Classificatie | Personenauto |
| Merk | BMW |
| Model | 3ER REIHE |
| Kleur | grijs |
| Brandstof | benzine |
| Carrosserie | Coupe |
| Aantal deuren | 2 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal wielen | 4 |
| Schakeling | handmatig |
| BPM | € 17.045 |
| Waardetaxatie Indicata | € 6,95 |
| Datum eerste toelating | 3 maart 2006 |
| Datum eerste registratie Nederland | 3 april 2007 |
| Datum laatste tenaamstelling | 14 maart 2026 |
| APK melddatum | 22 mei 2026 |
| APK vervaldatum | 22 mei 2027 |
| Parallel import | ja |
| WAM verzekerd | ja wat kost de verzekering? |
| Plaats chassisnummer | r. op schroefveerkoker onder motorkap |
| Aantal eigenaren | 4 |
| APK & Eigenarenhistorie | € 6,95 |
| Motorcode | 256S5 |
| Aantal cilinders | 6 |
| Cilinderinhoud | 2494 cc |
| Max. vermogen | 141 kW / 192 pk |
| Geluidsniveau stationair | 80 dB |
| Geluidsniveau rijdend | 72 dB |
| Brandstofverbruik binnen bebouwde kom | 12,8 l/100km |
| Brandstofverbruik buiten bebouwde kom | 6,9 l/100km |
| Brandstofverbruik gecombineerd (NEDC) | 9,0 l/100km |
| CO2-uitstoot (NEDC) | 217 g/km |
| CO2-uitstoot (WLTP) | niet geregistreerd |
| Emissiecode | Euro 4 |
| Bijtelling | 22% |
| Energielabel | E |
| Tellerstand controle | € 6,95 |
| Gewicht leeg | 1.395 kg |
| Maximum toelaatbare gewicht | 1.920 kg |
| Voorasdruk | 930 kg |
| Achterasdruk | 1.065 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.600 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 720 kg |
| Lengte | 4.488 mm |
| Breedte | 1.757 mm |
| Hoogte | 1.369 mm |
| Wielbasis | 2.730 mm |
| Bandenmaat (origineel) | 205/55WR16 Prijzen |
| Topsnelheid | 240 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 7,3 s |
| Maximum vermogen | 141 kW / 192 pk |
| Maximum koppel | 245 Nm |
| Draaicirkel | 10,5 m |
| Kogeldruk | 75 kg |
| Dakbelasting | 75 kg |
| Inhoud bagageruimte | 410 - 410 l |
| Inhoud brandstoftank | 63 l |
| Segment | G |
Loading...
Er is aanvullend een mail gestuurd naar je adres <> met het kentekenrapport als bijlage.
Mocht je geen mail ontvangen hebben, controleer dan de spambox van je
mailaccount.



