Een student in een BMW M3. Dat bestaat dus ook gewoon. Raoul Klink trok de hele trukendoos open om in zo’n snelle jongen te belanden. We nemen ons petje voor hem af maar doen er ook meteen een disclaimer bij: probeer dit in vredesnaam niet zelf.
Signalement
| Merk | Bmw |
|---|---|
| Model | M3 |
| Carrosserie | 2-deurs, coupé |
| Transmissie | 6 versnellingen, handgeschakeld |
| Aandrijving | achterwielaandrijving |
| Nieuwprijs | € 82.940 |
Specificaties
| Brandstof | benzine |
|---|---|
| Motor | 6-cil. in lijn |
| Cilinderinhoud | 3.246 cc |
| Maximaal vermogen | 252 kW / 343 pk bij 7.900 tpm |
| Maximaal koppel | 365 Nm bij 4.900 tpm |
| Inhoud brandstoftank | 63 l |
| Lengte / breedte / hoogte | 4.492 mm / 1.780 mm / 1.372 mm |
| Wielbasis | 2.731 mm |
| Massa leeg | 1.470 kg |
| Laadvermogen | 530 kg |
| Banden voor | 225/45ZR18Prijzen |
| Banden achter | 255/40ZR18Prijzen |
| Topsnelheid | 250 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 5,2 s |
| Brandstofverbruik | 11,9 l/100km |
| CO2-uitstoot | 287 g/km |

Lezersreacties (35) (gesloten)
De discussie is gesloten.
Reageren is niet meer mogelijk.