

Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
Handmatig
Kenmerken
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Coupe (2 deuren) |
| Kleur | Zilver (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 3 maart 2006 |
| APK | 22 mei 2027 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Import auto | ja |
| Wegenbelasting/3mnd | € 226 - € 247 |
Omschrijving
Terug naar de goeie oude BMW-tijd!
Een zeer zeldzame BMW 325CI Clubsport in Nederland worden ze naast deze niet aangeboden, een verzamelaarsobject.
Deze E46 Coupé uit 2006 brengt u terug naar de tijd waarin BMW draaide om pure rijbeleving en klasse. Naar de dagen van échte 6-cilinders en ontwerpen die vandaag de dag nog steeds stijlvol zijn. Geen overdaad aan schermen of hulpsystemen, maar puur rijden.
Onder de motorkap ligt de geliefde M54 6-cilinder die bekendstaat om zijn betrouwbaarheid. In combinatie met de handgeschakelde versnellingsbak een verfijnde aandrijflijn. Precies zoals je ‘m wilt hebben.
Wat deze 3 serie écht bijzonder maakt, is het zeldzame Clubsport pakket.
De Clubsport-uitvoering geeft de 325CI net dat beetje extra. Subtiele accenten voor een sportieve uitstraling, zonder schreeuwerig te worden. Met een productieaantal van 1600 auto’s wereldwijd waarvan 600 in de kleur Titanium Silber, is hij ondertussen aardig zeldzaam. Deze Clubsport is besteld met volledig lederen bekleding, memorystoelen, hoogglans shadowline trim en handgeschakelde versnellingsbak. Alles is werkelijk nog origineel aan deze auto. Een leuk detail is dat de originele lampenset ook nog aanwezig is.
Uniek bij het Clubsport pakket:
• 18 inch M velgen styling 135m
• Sport ophanging (anders als de normale M ophanging)
• Sport uitlaat met chromen sierstukken
• Kortere versnellingspook
• 20 kg lichter door verwijdering van geluidsisolatie
• Clubsport instaplijsten
• M voetsteun
• Blauwe stiksels
• Zwarte frontsplitters
Daarnaast blijft de E46 Coupé simpelweg één van de mooiste BMW’s ooit gebouwd. De lange neus, lage zit en perfect uitgebalanceerde lijnen maken dit een tijdloos ontwerp. Modern genoeg om vandaag nog fris te ogen, klassiek genoeg om bijzonder te blijven.
Alles aan deze BMW voelt degelijk, goed in elkaar gezet.
De vorige eigenaar heeft alles keurig gedocumenteerd. Het onderhoud is netjes en sluitend uitgevoerd. Precies zoals u hoopt bij een liefhebbersauto als deze.
Onderhoud:
10671km
17431km
41113km
64806km
88617km
108308km
133442km
156344km
178743km
216727km
Laatste onderhoudsbeurt bij 234210km (Remmen achter, banden rondom, carterventilatie, olie en vloeistoffen)
Met een productieaantal van 1600 stuks is deze 325CI zeldzamer als een E46 M3. Een van de laatst geproduceerde van deze serie bouwjaar 03-03-2006. Hij verkeerd in zeer nette staat, ook de 3 originele handzenders en duplicaat sleutels zijn aanwezig. Carrosserie is roestvrij. Schadevrije auto, in originele toestand.
Disclaimer:
We hebben ons uiterste best gedaan om alle informatie in deze advertentie correct weer te geven. Er kunnen echter geen rechten worden ontleend aan de verstrekte informatie in de advertentie. Prijzen, specificaties, uitvoeringen en beschikbaarheid zijn onder voorbehoud van typefouten, wijzigingen en tussentijdse verkoop. Vertrouw niet alleen op deze informatie maar controleer altijd de voor u belangrijke informatie bij bezoek of aankoop van het voertuig.
Financiering en Garantie
Autotrust garantie in overleg.
Particuliere of Zakelijke Financiering? Wij hebben nauw contact met Financial Lease For You en Financial Lease.nl Bij vragen neem gerust contact op.
DE KRUIJF AUTO'S - PASSIE VOOR AUTO'S
Wij zijn een jong bedrijf. Bij ons staat kwaliteit hoog in het vaandel. We nodigen u graag uit in onze showroom. Onze auto’s worden gepolijst en met interieurbehandeling afgeleverd, dat is onze standaard.
We worden pas echt blij als u tevreden bent!
Inruilen en Financiering mogelijk.
Wij zijn RDW erkend en aangesloten bij Autotrust (onderdeel van BOVAG), Financial Lease For You, Financial Lease.nl en zijn lid VASS Nederland.
Voor meer informatie en grote foto’s neem een kijkje op onze website.
www.dekruijfautos.nl
06-30745380
Geopend op afspraak ook in de avonduren.
Zondags gesloten
Trefwoorden: Handgeschakeld, manual, Handbak, R, A45, RS3, M2, M3, Cabrio, Golf R, R-Line, S-Line, DSG, Automaat, E46, E90, E92, E93, 1M, 135i, 130i, 330i, 320i, 320ci, 325ci, 330ci, E36, M5, 5-serie, 3-serie, 530i, 525i, 535i
Aanvullende opties en accessoires
Exterieur
- Elektrisch uitstelbare zijruiten achter
- Parkeersensor voor en achter
- Uitlaat sierstuk
Infotainment
- Cd-wisselaar
Interieur
- Elektrisch rolgordijn voor achterruit
- Stuur verstelbaar
- Voorstoelen in hoogte verstelbaar
- Voorstoelen verwarmd
- Zwarte hemelbekleding
Overige
- Lendesteun(en) verstelbaar
- Voorstoel(en) elektrisch verstelbaar
Meer informatie
Algemene informatie
Modelreeks: sep. 2004 - okt. 2006
Modelcode: E46
Technische informatie
Aandrijving: Achterwielaandrijving
Laadvermogen: 525 kg
Wielbasis: 273 cm
Interieur
Interieurkleur: Zwart
Milieu
Emissieklasse: Euro 4
Onderhoud, historie en staat
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Aantal eigenaren: 6
Aantal sleutels: 3 (3 handzenders)
Productveiligheid
Fabrikant: De Kruijf Auto's Overste J M Kolffstraat 153 4041CC KESTEREN, NL 06-30745380 http://www.dekruijfautos.nl dekruijfautos@gmail.com


Klokje rond BMW 330Cd
- Klokje rond
Specificaties
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Coupe (2 deuren) |
| Kleur | Zilver (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Achterwiel |
| Transmissie | 5 versnellingen, Handmatig |
| Aantal cilinders | 6 |
| Cilinderinhoud | 2.494 cc |
| Max. vermogen | 141 kW (192 pk) |
| Max. koppel | 245 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.490 x 1.760 x 1.370 mm |
| gewicht | 1.395 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.920 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.600 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 720 kg |
| Inhoud bagageruimte | 410 l |
| Inhoud brandstoftank | 63 l |
| Topsnelheid | 240 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 7,3 s |
| Actieradius | 699 km |
| Brandstofverbruik bebouwde kom | 12,8 l/100km (1 op 7,8) |
| Brandstofverbruik buitenweg | 6,9 l/100km (1 op 14,5) |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 9,0 l/100km (1 op 11,1) |
| CO2-uitstoot | 217 g/km |
| Energielabel | E |
Opties
De Kruijf Auto's
Overste J M Kolffstraat 1534041 CC Kesteren



















































