AutoWeek.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het
Test maar mee
27
Downsizen is het toverwoord in autoland, waarin fabrikanten naarstig zoeken naar mogelijkheden het verbruik van hun modellen zo ver mogelijk te drukken. Fiat voegt een nieuwe dimensie toe aan de term met z'n 900 cc tweecilinder turbomotortje. De compacte krachtbron debuteert in de 500 en 500C.
Wij hebben zojuist een 500 TwinAir, zoals de auto door de Italianen gedoopt is, opgehaald bij de importeur. De 500 stroopt in een triotest z'n mouwen op tegen de Toyota iQ 1.0 CVT en de Renault Twingo 1.2 16V CO2. Een twee-, een drie- en een viercilinder strijden deze week dus om de winst in wat ongetwijfeld zal uitdraaien op een zuinigheidswondertjestest. Heb je er oren naar om begin volgende week de fotoshoot van deze test bij te wonen en zelf een oordeel te vellen over de Fiat, de Renault en de Toyota, stuur dan een mail naar autoweek@autoweek.nl. Vermeld waarom deze vergelijking je aanspreekt. Wij nemen contact op met degene die wij uitnodigen aanwezig te zijn bij de Fiat 500 TwinAir-multitest.
Lees ook
Weblogs
Weblog Bas – Met de Copen naar Hamburg is spelen met je leven
Weblogs
Weblog Bas - Geef die kleintjes subsidie
Weblogs
Weblog Joas – Hoffelijk rijden: ga op les in de VS
Weblogs
Weblog Bas – Waarom een elektrische GTI een illusie is
Weblogs