Bedelen in cyberspace voor een Ferrari

Buy me a ferrari

Je kon er op wachten. Een Engelsman is via internet geld aan het inzamelen om zijn eigen Ferrari aan te schaffen. Hij begon met niks en inmiddels staat de teller bij het schrijven van dit artikel 212,12 Britse ponden. Hij heeft minimaal 118.500 pond nodig voor de simpelste F430. Met een tweedehandsje neemt de Britse meneer kennelijk geen genoegen.

De maker van de site heeft geen zielig verhaal waarom hij zo'n auto wil, en als je hem een bedelaar vind, dan begrijpt hij dat volkomen. 'Ik ben perfecte gelukkig zonder die auto, maar het zou leuk zijn om er eentje te hebben,' zegt hij op zijn site. Totaal schaamteloos maar goudeerlijk, en dat siert hem. Wat krijgen de donateurs? Volgens de Ferrari-minnende Brit allereerst goed voel doordat je een ander helpt. Ten tweede wordt – nadat de Ferrari binnen is - onder de donateurs het webadres verloot 'zodat je je eigen auto kunt regelen'.

Ik pleit mezelf vrij om geld te storten. Door dit stukje verspreid ik de boodschap van de Brit en dat levert hem extra bezoekers op en dus extra donateurs. Dus heb je geld te veel, net de loterij gewonnen of last van een ontzettend schuldgevoel? Geef dan met gulle hand!

Lezersreacties (10)

Reageren

Maak melding van misbruik

Let op! Deze functie is niet bedoeld om zelf een commentaar toe te voegen. Optioneel kun je er een opmerking bij plaatsen.

Er is iets mis gegaan. Probeer het later nog eens of e-mail ons.