AutoWeek.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het
Nissan Primera 1.8 Comfort sedan - Toyota Avensis 1.8 16V Linea Terra Leanburn s
Japanse zwaargewichten
Met de nieuwe Primera wil Nissan verloren terrein herwinnen in de middenklasse, waar de concurrentie moordend is. We beginnen maar met een voor de hand liggend duel: tegen verkoopzwaargewicht en landgenoot Toyota Avensis. Bij deze kandidaten kozen we voor de versie met 1,8-litermotor.
Verder lezen?
Dit artikel is gratis te downloaden in PDF-formaat. Hiervoor maak je eenmalig een AutoWeek account aan, waarna je onbeperkt uit het AutoWeek archief kunt downloaden.
Het volledige artikel is gratis te downloaden. Het artikel
wordt aangeboden in
PDF
formaat.
Download
Had je deze auto's al gezien?
Lees ook
Nieuws
Deze Toyota Avensis is net ingereden - Liefhebber Gezocht
Toyota Avensis – 2004 – 356.677 km – Klokje Rond
Praktijkverbruik
Praktijkverbruik Toyota Avensis 1.8 VVT-i: Zuinig in de schaduw?
Toyota Avensis Touring Sports 1.8 VVT-i - 2018 - Welkom Duurtest
Op Zoek Naar