AutoWeek.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het
Land Rover Freelander Station Wagon 2.0 Td4 Sport – Nissan X-Trail 2.2 dCi Sport
't Zit in de genen
In tijden dat elke fabrikant met een SUV lijkt te komen, is het nooit verkeerd om een beetje 4x4-ervaring in huis te hebben. Dat hebben Land Rover, Nissan en Toyota bij de vleet. Met het DNA van respectievelijk de Defender, de Patrol en de Land Cruiser moeten de Freelander, de X-Trail en de RAV4 wel lekkere SUV's zijn.
Verder lezen?
Dit artikel is gratis te downloaden in PDF-formaat. Hiervoor maak je eenmalig een AutoWeek account aan, waarna je onbeperkt uit het AutoWeek archief kunt downloaden.
Het volledige artikel is gratis te downloaden. Het artikel
wordt aangeboden in
PDF
formaat.
Download
Had je deze auto's al gezien?

Land Rover Freelander Hardback 2.0 Td4 E Hard Top Automaat Airco Grijs Kenteken NAP 2 sleutels Afst. Bediening Rijd perfect
- 2003
- 285.891 km
€ 2.750

Land Rover Freelander 2.2 TD4 SE bj.2012 Leder|Navi|Pdc|Nap.
- 2012
- 298.661 km
€ 6.950

Land Rover Freelander Station Wagon 2.5 V6 SE Automaat, NAP
- 2004
- 166.404 km
€ 5.950
Lees ook
Nieuws
Nieuwe Toyota RAV4 kan het ook: deze plug-in hybride SUV’s komen verder dan 100 km elektrisch
Toyota RAV4: tot 100 km elektrisch - eerste kennismaking
Nieuws
Nieuwe Toyota RAV4: extreem belangrijke SUV klaar voor debuut
Nieuws
Meer beeld: Nieuwe Toyota RAV4 voor het eerst officieel te zien
Nieuws