AutoWeek.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het
Citroën DS3 Racing / Renault Clio RS Gordini
Bont en blauw
Bont beschilderd trekt de Citroën DS3 Racing ten strijde in het hot hatch-segment. De krachtigste GTI ooit van het Franse merk neemt het in een straatgevecht op tegen de blauwwitte Renault Clio RS Gordini. Ook al zo'n woest gestreept en bestickerd knalbakkie. Bezorgt de 207 pk sterke turbo-DS3 de Clio RS met 200 ongeblazen pk's een pak rammel?
Verder lezen?
Dit artikel is gratis te downloaden in PDF-formaat. Hiervoor maak je eenmalig een AutoWeek account aan, waarna je onbeperkt uit het AutoWeek archief kunt downloaden.
Het volledige artikel is gratis te downloaden. Het artikel
wordt aangeboden in
PDF
formaat.
Download
Had je deze auto's al gezien?
Lees ook
Nieuws
De eerste Renault Clio begint zeldzaam te worden - In het wild
Nieuws
Renault Clio verdrijft Dacia Sandero als populairste auto van Europa
Nieuws
Renault Clio houdt tradities in ere én breekt ermee
Achtergrond
Je wilt een (Citroën) DS 3, maar waar moet je op letten?
Achtergrond