AutoWeek.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het
Test: Citroën C1 - Fiat Panda - Hyundai i10 - Kia Picanto - Peugeot 108 - Skoda Citigo
Aygo & Co in de aanval
De kaarten zijn nog lang niet geschud in het A-segment. Was het tot voor kort nog de VW Up die vergelijkende tests won, na de komst van de nieuwe Hyundai i10 ziet het er ineens heel anders uit, zo bewees de laatste grote multitest met de kleintjes (AutoWeek 49, december 2013). En nu zijn daar dan de nieuwe Toyota Aygo, Citroën C1 en Peugeot 108. Is dit trio in staat om de i10 van zijn troon te stoten? Tijd voor een confrontatie, waarin de Kia Picanto, de Fiat Panda en de Skoda Citigo ook niet mogen ontbreken.
Verder lezen?
Dit artikel is gratis te downloaden in PDF-formaat. Hiervoor maak je eenmalig een AutoWeek account aan, waarna je onbeperkt uit het AutoWeek archief kunt downloaden.
Het volledige artikel is gratis te downloaden. Het artikel
wordt aangeboden in
PDF
formaat.
Download
Had je deze auto's al gezien?
Lees ook
Achtergrond
Je auto verkopen aan grote online inkoopsite? Snelle reactie en redelijke prijzen
Nieuws
Met €6.500 op zoek naar een compacte auto
Praktijkervaring
Praktijkervaring Toyota Aygo (2014-2021)
Kia Picanto 1.0 CVVT – 2012 – 288.995 km - Klokje Rond
Praktijkverbruik