AutoWeek.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het
BMW 135i–Ford Focus RS – Mitsubishi Lancer Evolution –Seat Leon Cupra 310
Het tijdperk van de turbo
Blazen, pruttelen en knallen. De auto's op deze pagina's zijn de hothatch voorbij. Twee viercilinders met turbo, één vijfcilinder met turbo en zelfs een zescilinder met twee turbo's! Allemaal rond de 300 pk. De komst van de nieuwe Focus RS is reden genoeg de kaarten opnieuw te schudden en met spelen te beginnen. Is er sprake van nodeloos krachtverspilling of bieden deze auto's daadwerkelijk meer dan de gemiddelde GTI? Op naar het circuit!
Verder lezen?
Dit artikel is gratis te downloaden in PDF-formaat. Hiervoor maak je eenmalig een AutoWeek account aan, waarna je onbeperkt uit het AutoWeek archief kunt downloaden.
Het volledige artikel is gratis te downloaden. Het artikel
wordt aangeboden in
PDF
formaat.
Download
PRIVATE LEASE BMW 1-serie
Had je deze auto's al gezien?
Lees ook
Nieuws
Seat Ibiza, Ateca en Leon iets duurder
Seat Leon 1.8-20VT Topsport – 2003 – 484.475 km - Klokje rond
Reportage
Ford Explorer is elektrische opvolger Focus maar Willem rijdt al 9 jaar Focus Electric, hoe zit dat?
Nieuws
Ford Focus niet meer nieuw te bestellen
Achtergrond