AutoWeek.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het
Winst Chrysler schiet omhoog
28
De Amerikaanse automaker Chrysler heeft in het derde kwartaal zijn winst met 80 procent zien stijgen tot 381 miljoen dollar (295 miljoen euro).
Dat maakte de op twee na grootste autobouwer in de Verenigde Staten maandag bekend.
Het bedrijf profiteert van een verbeterende economie en nieuwe modellen, die klanten naar de showroom trokken. De omzet steeg met 18 procent op jaarbasis tot 15,5 miljard dollar.
De sterke groei komt slechts drie jaar na de doorstart van het bedrijf, onder de vleugels van het Italiaanse Fiat. Wereldwijd groeiden de autoverkopen met 12 procent tot 556.000.
Ontdek deze occasions: had je ze al gezien?
Lees ook
Nieuws

Opvallend: de MPV herleeft in de VS
Nieuws

Chrysler Voyager is (weer) dood: dit is de vernieuwde Pacifica!
Nieuws

Oude Amerikaanse MPV en enige model van Chrysler mag er nog jaren tegenaan!
Nieuws

Op de valreep werd deze Chrysler Town & Country nóg groter - In het wild
Nieuws



