AutoWeek.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het
Winst Chrysler schiet omhoog
28
De Amerikaanse automaker Chrysler heeft in het derde kwartaal zijn winst met 80 procent zien stijgen tot 381 miljoen dollar (295 miljoen euro).
Dat maakte de op twee na grootste autobouwer in de Verenigde Staten maandag bekend.
Het bedrijf profiteert van een verbeterende economie en nieuwe modellen, die klanten naar de showroom trokken. De omzet steeg met 18 procent op jaarbasis tot 15,5 miljard dollar.
De sterke groei komt slechts drie jaar na de doorstart van het bedrijf, onder de vleugels van het Italiaanse Fiat. Wereldwijd groeiden de autoverkopen met 12 procent tot 556.000.
Ontdek deze occasions: had je ze al gezien?
Lees ook
Nieuws
Dit zijn de vijf goedkoopste tweedehands auto’s met een hoge instap
Nieuws
Ook Chrysler én Alfa stappen af van puur elektrische toekomstvisie
Chrysler LeBaron Convertible (1990) - Klokje rond klassiek
Op Zoek Naar
Goedkoper dan huren: roadtrip met een auto voor €2.500 die je daarna weer verkoopt
Op Zoek Naar