Waterstof bij Californische Shell-pomp

Eerste publieke waterstoftankstation in Californië
Shell heeft een Californisch tankstation voor zowel waterstofauto's als gewone auto's geopend. Het is het eerste tankstation dat beide brandstoffen aanbiedt.
Het tankstation is mede bedoeld om de aanwezige testvloot van de op waterstof rijdende Chevrolet Equinox mobiel te houden. Bovendien kan de bevolking op deze manier wennen aan het idee van waterstof bij het gewone tankstation.
Het is niet toevallig dat het tankstation zich juist in Californië bevindt: deze Amerikaanse staat kent de hoogste concentratie waterstofauto's per kilometer. Vorig jaar reed de Californische vloot van waterstofauto's (FCV's) 1,5 miljoen kilometer. Naast General Motors heeft ook bijvoorbeeld Honda een pilot met waterstofauto's lopen in Californië.

Lezersreacties (0)

Reageren

Maak melding van misbruik

Let op! Deze functie is niet bedoeld om zelf een commentaar toe te voegen. Optioneel kun je er een opmerking bij plaatsen.

Er is iets mis gegaan. Probeer het later nog eens of e-mail ons.