AutoWeek.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het
Volledig hybride Lexus in 2009
3
Hoewel de hybride momenteel alom vertegenwoordigd is in het modelprogramma van Lexus, betreffen het allemaal varianten op bestaande modellen. Een echt hybride model, zoals de Toyota Prius, ontbreekt vooralsnog. Hier komt in 2009 verandering in.
Dat meldt Automotive News. Bij het Toyota concern staan voor 2009 maar liefst twee nieuwe hybrides op de rol. De eerste komt van Toyota zelf: de opvolger van de Prius. Later in het jaar volgt de Lexus, die waarschijnlijk van dezelfde technologie gebruik gaat maken als de Prius-opvolger.
De Fisker Karma komt begin 2009 al op de markt, maar dat is een serie-hybride. De beide producten van het Toyota concern zijn paralelle hybrides. Momenteel is de Prius goed voor 70 procent van de verkopen van hybride Toyota's.
De Fisker Karma komt begin 2009 al op de markt, maar dat is een serie-hybride. De beide producten van het Toyota concern zijn paralelle hybrides. Momenteel is de Prius goed voor 70 procent van de verkopen van hybride Toyota's.
PRIVATE LEASE Lexus
Had je deze auto's al gezien?
Lees ook
Nieuws
Lexus 35 jaar in Nederland is reden voor feestje
Nieuws
Audi en Volvo onderaan in Amerikaans kwaliteitsonderzoek nieuwe auto's
Autotest
Test: Lexus GX 550 - 'Lexus Land Cruiser' is mild G-klasse alternatief waar we niks aan missen
Nieuws