en nog veel meer..
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.
In Nederland moeten duizenden Volkswagens Polo terug naar de garage vanwege een euvel met de handrem. Volgens de RDW kan een bepaalde stelmoer losraken. Dan zou de handrem niet werken, met alle mogelijke gevolgen van dien.
Importeur Pon heeft meer dan 13.700 auto's aangemeld voor de terugroepactie. Wereldwijd zijn er circa 350.000 voertuigen bij de recall betrokken. De desbetreffende eigenaren krijgen een brief met het verzoek een afspraak te maken met een merkdealer. Die zal de handrem afstellen en de stelmoer borgen met een zogeheten contramoer.
De Volkswagen Polo is al jaren één van de meest verkochte automodellen in Nederland. Ook afgelopen jaar eindigde hij op plek één. Om welke types en bouwjaren het gaat, hopen we later te kunnen melden. Op dit moment is de importeur niet bereikbaar voor commentaar.
De discussie is gesloten.
Reageren is niet meer mogelijk.