Volkswagen E-bugster dakloos in Peking
Tussen al het geweld van de andere merken in Peking in kan Volkswagen natuurlijk niet achterblijven. En dus komt het merk met een concept-car naar de show: de E-bugster Speedster.
Wie eerder dit jaar al kennis heeft genomen van de gesloten E-bugster, zal bij deze Speedster voor weinig verrassingen komen te staan. Met z'n hoogte van 1,40 meter is deze Speedster maar liefst negen centimeter lager dan de Beetle die momenteel bij de dealers staat. De concept-car is 4,28 meter lang en 1,84 meter breed. De E-bugster Speedster staat op 20-inch lichtmetaal.
Het hart van de E-bugster Speedster is z'n elektrische aandrijflijn. De elektromotor weegt 80 kilogram en slaat z'n energie op in lithium-ion accu's. De actieradius is 180 kilometer. De elektromotor is goed voor een vermogen van 115 pk. De sprint naar 100 km/h kost 10,8 seconden.
De Volkswagen E-bugster Speedster debuteert op de persdag van de Autoshow van Peking. Deze heeft op 23 april plaats. Vooralsnog zijn er geen productieplannen voor deze auto.
PRIVATE LEASE Volkswagen
Ontdek deze occasions: had je ze al gezien?
Lees ook

Waarom de Volkswagen Kever Boxer Diesel er toch niet kwam

Test: Volkswagen ID3 GTX - Met de wetenschap dat er een GTI komt begrijpen we 'm beter

'Heeft mijn plug-in hybride Volkswagen Multivan niet te weinig vermogen voor een caravan?

Volkswagen-medewerkers in Dresden kunnen een ID3 kopen van hun transitievergoeding







