*UPDATE* Subaru Outback mag officieel buitenspelen

Subaru Outback 2015
Subaru Outback 2015Subaru Outback 2015Subaru Outback 2015Subaru Outback 2015Subaru Outback 2015Subaru Outback 2015Subaru Outback 2015Subaru Outback 2015Subaru Outback 2015Subaru Outback 2015Subaru Outback 2015
Subaru zal vanavond op de New York International Auto Show de nieuwe Outback presenteren. Nu al kunnen we de avontuurlijke Japanner bekijken; de Outback heeft het asfalt namelijk iets te vroeg verruild voor de ongebaande paden.

In februari konden we de nieuwe generatie van de Legacy al verwelkomen. De modelserie boven de Impreza werd op de Chicago Auto Show gepresenteerd, maar nog altijd is het niet zeker of we ook in Nederland in de grote Subaru kunnen stappen. Geheel volgens traditie wordt de stationvariant van de Legacy in een avontuurlijke Outback-jas gehesen. Dat model kunnen we nu alvast bekijken.

De Outback, al enige jaren als los van de Legacy staand model in de prijslijsten te vinden, ziet er met z'n zwarte kunststof bumpers, dakrails en grotere bodemvrijheid net even stoerder uit dan de sedanversie. Onder de kap komen we dezelfde motoren als in die laatstgenoemde. Dat betekent dat er opnieuw te kiezen valt uit een 177 pk sterke 2,5-liter boxermotor en een 258 pk sterke 3,6-liter zescilinder. Schakelen gaat in alle gevallen met een CVT-automaat.

Op meer informatie zullen we nog even tot vanavond moeten wachten; dan wordt de Outback officieel de modder in gestuurd.

***UPDATE*** Inmiddels is de auto officieel onthuld. Nieuwe foto's zijn aan het artikel toegevoegd.

Gerelateerde forum topics

Lezersreacties (31)

Reageren

Maak melding van misbruik

Let op! Deze functie is niet bedoeld om zelf een commentaar toe te voegen. Optioneel kun je er een opmerking bij plaatsen.

Er is iets mis gegaan. Probeer het later nog eens of e-mail ons.