Toyota bouwt testlocatie voor autonome auto's

Testbaan autonome auto's in Michigan

Toyota testbaan autonoom
Toyota meldt dat het in oktober in de Amerikaanse staat Michigan een testlocatie opent waar het autonome auto's aan de tand gaat voelen.

Toyota Research Institute (TRI) is begonnen met de bouw van een testterrein dat binnen de 2,82 kilometer lange ovale testbaan van het Michigan Technical Resource Park wordt gebouwd. In oktober moet de testlocatie in gebruik worden genomen.

De testbaan wordt door Toyota voorzien van diverse elementen waarmee het de realiteit wil nabootsen. Zo wordt er druk stadsverkeer op gesimuleerd en heeft Toyota stukken met gladde ondergronden, een stuk 'vierbaanssnelweg', compleet met een afrit. Toyota zegt de baan in gebruik te nemen omdat het testen van autonome techniek in de praktijk niet altijd even veilig is.

PRIVATE LEASE Toyota

Lezersreacties (22)

Reageren

Maak melding van misbruik

Let op! Deze functie is niet bedoeld om zelf een commentaar toe te voegen. Optioneel kun je er een opmerking bij plaatsen.

Er is iets mis gegaan. Probeer het later nog eens of e-mail ons.